reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A czym się różni dział zamknięty od grupy zamkniętej ?
Chyba niczym 😉 kiedyś nie było grup tylko działy zamknięte. Chodzi po prostu o to aby osoby postronne nas nie podglądały 🙈 zI chyba nie ma różnicy czy to grupa czy dział zamknięty. Chyba że się mylę, ale napisałam do aniaslu. Zobaczę co mi odpisze.
 
Hej dziewczyny! Długo się nie odzywałam bo dałam sobie czas do prenatalnych :) badanie miałam dzisiaj, wg om 11+4 a z usg 12+4 ❤️ wszystko wyszło dobrze, nawet z pappy ryzyka bardzo niskie, także powoli i ja zaczynam sie cieszyć tą ciążą ❤️❤️ pani powiedziała że na 90% dziewczynka ale wiadomo okaże się później 😀
 
@Dorka89 tydzien temu w czwartek miałam niewielkie plamienia tylko na papierze, pojechać w piątek do lekarza i kazał mi w trybie pilnym udać się na izbę przyjec. Spędziłam noc w szpitalu. Pobadali mnie i wszystko wyszło ok - nie wiadomo z czego to było.
 
@Dorka89 tydzien temu w czwartek miałam niewielkie plamienia tylko na papierze, pojechać w piątek do lekarza i kazał mi w trybie pilnym udać się na izbę przyjec. Spędziłam noc w szpitalu. Pobadali mnie i wszystko wyszło ok - nie wiadomo z czego to było.
No ja nic nie mam już tylko na wkladce było może faktycznie ta luteina wyleciała nie wiem .. na serio .. lekko pobolewa mnie brzuch po lewej stronie na samym dole ... Tak od czasu do czasu coś poczuje ale nie jakoś mocno . Jutro mam tą wizytę zobaczymy dam znać .
 
A w jaki sposób administrator wie kogo zaakceptować a kogo nie? Nowe osoby nie będą mogły dołączyć?
Prawdopodobnie admika Ania musi dostać listę nickow i wg niej dodać userów :) Pózniej nowi chętni to nowe listy do wysłania Ani. Ewentualnie może nadane moderatorki tez mogą zatwierdzać nowe osoby - różnie to widywałam na grupach…
 
No ja nic nie mam już tylko na wkladce było może faktycznie ta luteina wyleciała nie wiem .. na serio .. lekko pobolewa mnie brzuch po lewej stronie na samym dole ... Tak od czasu do czasu coś poczuje ale nie jakoś mocno . Jutro mam tą wizytę zobaczymy dam znać .
Mnie w sumie też pobolewaz ale to z różnych stron, teraz zaczęła boleć prawa strona w kierunku "do dołu"... Ale ciąża jest bardziej na lewo zagnieżdżona z tego co widziałam na USG i z lewego jajnika...
 
reklama
Do góry