reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Nie musi pracować w przychodni przyszpitalnej. Ważne żeby pracowal w szpitalu. I na pewno będzie dla ciebie miejsce. Tak było w przypadku mojej szwagierki. Do jakiego lekarza chodzisz? Ja do dr Kajdy
Dzwoniłam na żelazną w sprawie prowadzenia ciąży i powiedzieli że nie mają terminów do końca marca
 
reklama
Cześć, byłam dzisiaj na usg 9w2d maluszek ma 2.32cm ale martwi mnie to że lekarka powiedziała że maluszek ma przepuklinę pępkową/jelitową :-/ mówiła też że może to się wchłonąć bo to dopiero 9 tydzień, ale ja sie wystraszyłam. Mówił Wam coś może na ten temat Wasz lekarz? Kurde ja już się martwię 😞
U mnie też lekarz wypatrzył przepuklinę ale kazał się tym nie martwić.
 
Nie musi pracować w przychodni przyszpitalnej. Ważne żeby pracowal w szpitalu. I na pewno będzie dla ciebie miejsce. Tak było w przypadku mojej szwagierki. Do jakiego lekarza chodzisz? Ja do dr Kajdy
Dr Baran, znam go od lat, konkretny i sympatyczny, wyprowadził mnie z endometriozy 3 stopnia, polecam z czystym sumieniem.
 
Powiem (napisze) Wam,że chyba potrzebne były mi te badania prenatalne żeby poczuć radość z tej ciąży. Niby świadoma ,ale szczerze mega zaskoczenie,że od razu się udało biorąc pod uwagę przygody przed córka i fakt,że o córkę rok starań było,intensywnych,a tym razem brzydko pisząc raz dwa bo mąż wyjeżdżał na delegacje.
Ciut głupio mi teraz,że miałam takie kiepskie uczucia na początku co do ciąży, czasami nawet wręcz myślałam że lepiej byłoby gdyby się nie udało 😏😏 myślę,że to też hormony zrobiły swoje ,strach o przyszłość ,wszystko się nałożyło. Ale teraz jak ten mały człowiek bawił się rękami , "patrzył" na mnie to całkiem inne uczucia. Bardzo się cieszę że trafiłam na tego lekarza od prenatalnych.

Ale mnie wzięło z rana.
Ja mam takie same odczucia. Dopóki tych prenetalnych badań nie będę miała zrobionych to spokoju nie zaznam. Do 9 listopada jeszcze trochę czasu więc kilkanaście dni oczekiwania i zamartwiania.
 
Dziewczyny ja juz po prenatalnych. Dzidziuś strasznie nie chciał wspolpracowac 😂 dlatego nie wiemy jaka płeć. Najważniejsze, że dziecko z usg anatomicznie wygląda na zdrowe, wszystko jest na swoim miejscu 😊 jestem już spokojniejsza. Krew też mi pobrali, teraz tylko czekać na wyniki, mają przyjść na mejla. Ale kolejna wizyta u mojego giną za miesiąc, chyba umrę z ciekawości bo fajnie by było wiedzieć, kto tam siedzi 😁
 
reklama
Do góry