reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej🙂 Cieszę się, że wszystkie wizyty zakończone sukcesem 🙂 Widziałam, że dwie osoby mają prenatalne 5 listopada, dołączam i ja. Fajnie, że będzie nas więcej. Tak w ogóle się zorientowałam, że chyba mało jest osób z drugiej połowy maja. Jakoś tak wychodzi, że tak bardziej kwietniowo-majowo u nas🙂
Ja mam prenatalne 3 listopada :)
 
reklama
Czyli nie tylko mi się śniła dziś płeć 😅 Trzymam kciuki za wizytę 🥰
Mi się śniło że się nawet od razu sam przedstawił
- Hej, Michael jestem (w zasadzie zaraz po urodzeniu)
Później do mnie, żebym my cycka dała, ale mi było dziwnie takiego gadającego brzdąca cyckiem karmić...
- a butla może być?
- no może... - odpowiedział...
 
Nadrobiłam Wasze wpisy, zazdroszczę trochę, że jesteście już po prenatalnych i odetchnęłyście z ulgą, ja dopiero 22.11. Tak myslę, czy nie za późno trochę, bo to będzie 13tc. ale taki termin był w poleconej przez gina klinice. Idę na kolejne usg w piątek, to będzie 9+5, zobaczymy co tam u juniorki/ra :)
Pytanie mam jeszcze do Mam, które już rodziły - szpital do porodu wybiera się już teraz, czy później jakoś? Podpytam lekarza, ale zaczynają mnie nękać różne kwestie :)
 
Nadrobiłam Wasze wpisy, zazdroszczę trochę, że jesteście już po prenatalnych i odetchnęłyście z ulgą, ja dopiero 22.11. Tak myslę, czy nie za późno trochę, bo to będzie 13tc. ale taki termin był w poleconej przez gina klinice. Idę na kolejne usg w piątek, to będzie 9+5, zobaczymy co tam u juniorki/ra :)
Pytanie mam jeszcze do Mam, które już rodziły - szpital do porodu wybiera się już teraz, czy później jakoś? Podpytam lekarza, ale zaczynają mnie nękać różne kwestie :)
A z jakiego miasta jestes? Ja musialam mieć planową cesarkę wiec okolo 26 tyg zgłosiłam się do pani dr ktora pracuje w szpitalu w którym chciałam rodzić. W szpitalu na Żelaznej w Warszawie jest tak że zeby się zapisać na cesarkę to musisz do 30 tyg odbyć wizytę u lekarza w poradni przyszpitalnej. I okolo 32 tyg masz już termin.
 
Dokładnie. U mnie przez dopochwowo ślicznie było widać,Doktor zadowolony ze tak fajnie było widać.
Stwierdził,że bez wątpienia,ale ja tam biorę margines błędu🤪❗chociaż nie ukrywam pasuje mi chłopiec. Może jednak coś mój Doktor powie w piątek 😆😆
A u mnie jest problem nawet nie widać pęcherzyka 😱 jak mi tak wiercił to było widać fajnie stopki ale nie przyjemnie 😨 na szczęście ze da się zobaczyć przez brzuch jednak przy małym bobasie jakość gorsza
 
A z jakiego miasta jestes? Ja musialam mieć planową cesarkę wiec okolo 26 tyg zgłosiłam się do pani dr ktora pracuje w szpitalu w którym chciałam rodzić. W szpitalu na Żelaznej w Warszawie jest tak że zeby się zapisać na cesarkę to musisz do 30 tyg odbyć wizytę u lekarza w poradni przyszpitalnej. I okolo 32 tyg masz już termin.
Z Warszawy, nawet mój gin pracuje na Żelażnej tyle, że chyba nie przyjmuje w przychodni przyszpitalnej. A pytałam w rejestracji i powiedzieli, że do końca roku numerków do gina brak :oops: tylko jeszcze wtedy ciąża nie była potwierdzona, może jakbym teraz powiedziała to wcisnęli by mnie na wizytę. No nic, będę pertraktować z lekarzem. Na razie chyba jeszcze za wcześnie, żeby lekarz ustalał czy cesarka czy nie.
 
Z Warszawy, nawet mój gin pracuje na Żelażnej tyle, że chyba nie przyjmuje w przychodni przyszpitalnej. A pytałam w rejestracji i powiedzieli, że do końca roku numerków do gina brak :oops: tylko jeszcze wtedy ciąża nie była potwierdzona, może jakbym teraz powiedziała to wcisnęli by mnie na wizytę. No nic, będę pertraktować z lekarzem. Na razie chyba jeszcze za wcześnie, żeby lekarz ustalał czy cesarka czy nie.
Nie musi pracować w przychodni przyszpitalnej. Ważne żeby pracowal w szpitalu. I na pewno będzie dla ciebie miejsce. Tak było w przypadku mojej szwagierki. Do jakiego lekarza chodzisz? Ja do dr Kajdy
 
Witam w klubie😕 Wprawdzie głowa mnie boli tak 2/10, ale niemoc, mdłości i rwa kulszowa mnie rozwalają. Czuję się źle od przebudzenia do zaśnięcia. Jestem bez siły, marudna 10/10😌
Wspolczucia..ale tak, najgorsza jest ta bezsilnosc, hormony u mnie tez tak szaleja, ze sama ze soba nie umiem wytrzymac..chyba najgorszy jest bol..u mnie calkowita wegetacja, lozko i męczarnia. Trzeba byc dobrej mysli, ze to minie 😭 trzymaj sie !
 
reklama
Do góry