reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny ja juz po prenatalnych. Dzidziuś strasznie nie chciał wspolpracowac 😂 dlatego nie wiemy jaka płeć. Najważniejsze, że dziecko z usg anatomicznie wygląda na zdrowe, wszystko jest na swoim miejscu 😊 jestem już spokojniejsza. Krew też mi pobrali, teraz tylko czekać na wyniki, mają przyjść na mejla. Ale kolejna wizyta u mojego giną za miesiąc, chyba umrę z ciekawości bo fajnie by było wiedzieć, kto tam siedzi 😁
Ja mam dziś do odbioru krew z prenatalnych ale do 17stej muszę czekać aż mój pojedzie po wyniki bo ja chora nigdzie się nie ruszam
 
A te terminy to są na prowadzenie ciazy na nfz? Bo tam można też komercyjne wizyty odbywać. 2,5 roku temu na wizytę czekałam 3 tyg prywatnie do dr Kajdy lub do dr Modzelewskiego
 
Cześć. Podczytuje was czasami 🙂 jestem po usg genetycznym i teście pappa. Maluszek rozwija się prawidłowo. Chociaż podczas 1. Usg chował się i powtarzałam badanie żeby mieć pewność, że jest ok. Nie planujemy badań genetycznych. Poród pod koniec kwietnia 😉 Natomiast ciągle męczą mnie infekcje intymne.. Mam nadzieję że będzie lepiej od 2 trymestru
 
A te terminy to są na prowadzenie ciazy na nfz? Bo tam można też komercyjne wizyty odbywać. 2,5 roku temu na wizytę czekałam 3 tyg prywatnie do dr Kajdy lub do dr Modzelewskiego
Pytałam w ramach nfz, w końcu niemałą kasę zabierają z pensji, ale jak piszesz prywatnie pewnie szybciej. Wybór szpitala to dla naszego komfortu najbardziej, w awaryjnych sytuacjach powinni przyjąć w każdym mam nadzieję
 
Ja póki co obdzwoniłam żelazną, pl. Starynkiewicza, Madalińskiego, Karową... Wszędzie to samo - brak terminów, na pl. Starynkiewicza wstępnie zapisali na 23.12, ale to nie gwarantuje że wizyta się odbędzie, bo lekarz może mieć wolne, ale to będą dzwonić...

Próbowałam nawet do MSWiA, ale znalezione w necie numery nie istnieją
 
reklama
Ja juz nawet nie mam złudzeń co do terminów na nfz. Wszystko robie prywatnie choć na prawde niemałą kasę to kosztuje.
Swoją drogą jak to możliwe że dopiero na marzec jest wolny termin na prowadzenie ciazy. Przecież to mija się z celem. Powinni zapisywać na bieżąco a nie z takim wyprzedzeniem
 
Do góry