reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Mi w pierwszej ciąży jakoś ok 11 tc lekarz powiedział ze chłopak. 12tc na prenatalnych inny powiedział ze pozdrawia kolegę ale nie podziela jego opinii 😅 to na następnej wizycie u swojego miałam już takie zdjęcie pipki ze nie było najmniejszych wątpliwości 😊
Mi gin mówił, że właśnie częściej dochodzi do pomyłek chłopiec a okazuje się, że dziewczynka bo tak się pępowina czasami układa, że jest mylnie brana za siurka...

I przy młodej powiedział że widzi 2 bułeczki to jest dziewczynka... Nie pamiętam w którym TC...

Z chłopcem też powiedział, że wygląda mu na chłopca, ale przez historie z pępowinami pewności mieć nie może...
 
reklama
Mi gin mówił, że właśnie częściej dochodzi do pomyłek chłopiec a okazuje się, że dziewczynka bo tak się pępowina czasami układa, że jest mylnie brana za siurka...

I przy młodej powiedział że widzi 2 bułeczki to jest dziewczynka... Nie pamiętam w którym TC...

Z chłopcem też powiedział, że wygląda mu na chłopca, ale przez historie z pępowinami pewności mieć nie może...
Na początku patrzą po wyrostku płciowym. W 16 tyg są już zewnętrze narządy dlatego lepiej widać. Ja widziałam wczoraj jak wyrostek był pięknie rownolegle 😀
 
A to u nas wyrostek był "na baczność"😂
Czyli na chłopca 😀
Moj mówi -No jednak chyba jeszcze za szybko żeby się ładnie pokazało
(Dalej nie można było zobaczyć dopochwowym czyli doklniejszym na tym etapie)
Ale wyrostek jest rownolegle.
Mówię -to raczej na dziewczynkę wskazuje
Lekarz- i tak bym obstawiał. Ale dla pewności dowiemy się na następnej
 
Hej🤢 Jeju, jak Wam fajnie, że jesteście po prenatalnych i myślicie nad płcią😊 Mi się dzisiaj śniło, że będę miała chłopca i dam mu na imię...Teofil😅 A tak w realu to leżę, niedobrze mi i okrutnie się stresuję jutrzejszą wizytą (to będzie 10+3)😬
 
Hej🤢 Jeju, jak Wam fajnie, że jesteście po prenatalnych i myślicie nad płcią😊 Mi się dzisiaj śniło, że będę miała chłopca i dam mu na imię...Teofil😅 A tak w realu to leżę, niedobrze mi i okrutnie się stresuję jutrzejszą wizytą (to będzie 10+3)😬
Czyli nie tylko mi się śniła dziś płeć 😅 Trzymam kciuki za wizytę 🥰
 
Czyli na chłopca 😀
Moj mówi -No jednak chyba jeszcze za szybko żeby się ładnie pokazało
(Dalej nie można było zobaczyć dopochwowym czyli doklniejszym na tym etapie)
Ale wyrostek jest rownolegle.
Mówię -to raczej na dziewczynkę wskazuje
Lekarz- i tak bym obstawiał. Ale dla pewności dowiemy się na następnej
Dokładnie. U mnie przez dopochwowo ślicznie było widać,Doktor zadowolony ze tak fajnie było widać.
Stwierdził,że bez wątpienia,ale ja tam biorę margines błędu🤪❗chociaż nie ukrywam pasuje mi chłopiec. Może jednak coś mój Doktor powie w piątek 😆😆
 
reklama
Hej🤢 Jeju, jak Wam fajnie, że jesteście po prenatalnych i myślicie nad płcią😊 Mi się dzisiaj śniło, że będę miała chłopca i dam mu na imię...Teofil😅 A tak w realu to leżę, niedobrze mi i okrutnie się stresuję jutrzejszą wizytą (to będzie 10+3)😬
To jesteśmy na tym samym etapie bo u mnie tez 10+2. Współczuję Ci tych mdłości. U mnie sa ale lekkie i nie codziennie. Nie wiem sama czy to dobrze czy nie 😒 Ja dopiero wizytę mam 5.11 a prenatalne 16.11. Matko jeszcze tyle trzeba czekać... Moje przeczucie mówi, że będzie chłopiec, ale to się okaże 😀
 
Do góry