reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej🙂 Cieszę się, że wszystkie wizyty zakończone sukcesem 🙂 Widziałam, że dwie osoby mają prenatalne 5 listopada, dołączam i ja. Fajnie, że będzie nas więcej. Tak w ogóle się zorientowałam, że chyba mało jest osób z drugiej połowy maja. Jakoś tak wychodzi, że tak bardziej kwietniowo-majowo u nas🙂
Jakiś wysyp tego 5.11 prenatalnych 😋
Ja już zaczęłam od dziś smarowanie brzucha 😋 ale tylko dlatego, że koleżanka z pracy przywiozła mi książeczkę z rysunkami od moich przedszkolnych dzieci, bo tęsknią😍♥️ aż się poryczalam hehe co nie podobne do mnie 😎😋hormony i dała mi balsam natłuszczający na brzuch z Bielenda..no to co jak już jest to dawaj !! Zabrałam się za smarowanie 🙂🤣 ciekawe jak długo bo u mnie z systematycznością to różnie 😎
 
reklama
Hej u mnie dziś 10+7 :) Skończony 11 tydzień:D . Cukier z rana 82. Córka mnie o 5 obudziła i nie śpię już. Nie potrafię usnąć po takiej pobudce. przynajmniej skończyłam malować jedno zamówienie i mogę dziś brać się za drugie :)
Muszę posprzątać dom ,bo taki bałagan mamy , że aż żal mówić. Wrzucę do pralki kilka ubrań i wrzucam na vinted. Wczoraj sprzedałam płaszcz od razu po wystawieniu, więc się rozochociłam :) Nieskromnie się pochwalę moim aniolkiem . Macierzynstwo rozwija :)
Omg ale talent !! Zazdroszczę 😍😍 ja to mam zapłon 😎 dopiero zauważyłam to cudo
 
Podobno dość często z dziewczynek chłopiec się robi,ale ile w tym prawdy. Jakoś nigdy się nie zastanawiałam nad tym.
Teraz też niby widać było elegancko jednak czekam na potwierdzenie u swojego lekarza,może zasugeruje coś w piątek,chociaż on woli koło 16 sprawdzać.
Ja znam przypadek że na połówkowych ze 100% chłopca zrobiła się dziewczynka 😂 a ciąża prowadzona i prenatalne u tego samego profesora😊
 
Mi płci na prenatalnych nie podał, ja sama też nie dociekałam, bo byłam przejęta faktem, że serduszko bije, że jest dobrze wszystko, no magia 😍 Ale dziś mi się śniło, że 60% dziewczynka i teraz tym snem będę się kierować bo sama nie mam jakiegoś mocnego przeczucia 😂😂
 
Mi płci na prenatalnych nie podał, ja sama też nie dociekałam, bo byłam przejęta faktem, że serduszko bije, że jest dobrze wszystko, no magia 😍 Ale dziś mi się śniło, że 60% dziewczynka i teraz tym snem będę się kierować bo sama nie mam jakiegoś mocnego przeczucia 😂😂
Młoda chciałaby siostrzyczkę, sama w sumie też wolałabym dziewczynkę (bo wiem jak to juz obsługiwać), ale mam przeczucie, że będzie chłopak 🤣

W sumie ostatecznie wszystko mi jedno byle zdrowe i donoszone przynajmniej do tego 35-36tc... 🥺
 
reklama
Mi w pierwszej ciąży jakoś ok 11 tc lekarz powiedział ze chłopak. 12tc na prenatalnych inny powiedział ze pozdrawia kolegę ale nie podziela jego opinii 😅 to na następnej wizycie u swojego miałam już takie zdjęcie pipki ze nie było najmniejszych wątpliwości 😊
 
Do góry