reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Cześć Dziewczyny mam nadzieję, że znajdzie się tu miejsce dla jeszcze jednej Majóweczki 😉 dzisiaj mamy 11+4 tc, termin 12 maja. To moja druga ciąża, mam już pięcioletniego zucha 🙂 miło jest wrócić na forum babyboom po takiej przerwie! Niestety jestem na zwolnieniu, bo mam mocne skurcze macicy, więc oszczędzający tryb życia i zero stresu 😅 w piątek mamy prenatalne, mam nadzieję że okaże się wsyztsko ok i poznamy płeć. Ze starszym tak właśnie było. Dużo zdrówka dla Was wszystkich!
 
Hej, ja dwa pytania odnośnie prenatalnych. Mogłyście być z partnerami? I czy miałyście robione już przez powłoki brzuszne?
Tam gdzie będę to muszę wejść do ośrodka sama i usg będzie przez brzuch, chyba ze maluch będzie niepokazowo ułożony to dopochwowo (zdarza bardzo rzadko). Tak mnie na recepcji poinformowano
 
Cześć Dziewczyny mam nadzieję, że znajdzie się tu miejsce dla jeszcze jednej Majóweczki 😉 dzisiaj mamy 11+4 tc, termin 12 maja. To moja druga ciąża, mam już pięcioletniego zucha 🙂 miło jest wrócić na forum babyboom po takiej przerwie! Niestety jestem na zwolnieniu, bo mam mocne skurcze macicy, więc oszczędzający tryb życia i zero stresu 😅 w piątek mamy prenatalne, mam nadzieję że okaże się wsyztsko ok i poznamy płeć. Ze starszym tak właśnie było. Dużo zdrówka dla Was wszystkich!
Witaj ☺️
 
reklama
Do góry