reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
@Mama2012/2020/2022 suuper, gratulacje!😃😃

Ja wróciłam z Nifty...czizas, wielki wenflon mi założyli i tyle krwi utoczyli, że kosmos. Trzy razy pytali czy nie mdleję. Twierdzili, że probówki z Nifty są do kitu i wolą wenflonem😲 Luz, ważne, żeby wszystko było ok. Potem krótki spacer nad jeziorem i do domu. Już leżę (jak leżę to mniej mi niedobrze) :)
 
Hej dziewczyny🙂 W zeszłą środę miałam prenatalne, to było dokładnie 11+6 i plan był taki, że prenatalne zrobimy za dwa tygodnie razem z testem PAPP-A, ale lekarz w trakcie USG zmienił zdanie, bo wszystko było bardzo ładnie widać i dał mi skierowanie na pobranie krwi do PAPP-A. Powiedział, żebym zrobiła jak najszybciej i przekazała wynik do położnych to wyliczy mi wszystko jeszcze raz i przyśle wynik na maila, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo wynik USG wyszedł bardzo dobry i doszliśmy z mężem do wniosku, że to nam wystarczy. A jak to u Was wygląda? Robicie test PAPP-A, czy sobie odpuszczacie?
No i jak samopoczucie? U mnie tak sobie. Dziś 12+4 i od ponad tygodnia zero wymiotów, za to bóle głowy nie do zniesienia i rwa kulszowa (sprzed 2 lat) zaczyna dawać o sobie znaki.. co to będzie jak zacznę rosnąć :oops:
Następna wizyta 18 listopada, czyli w 16tc, mam nadzieje, że już będzie widać płeć, chociaż przeczucie mi podpowiada, że będzie chłopak. Ciekawe czy mam dobrą intuicję 😉
 
Hej dziewczyny🙂 W zeszłą środę miałam prenatalne, to było dokładnie 11+6 i plan był taki, że prenatalne zrobimy za dwa tygodnie razem z testem PAPP-A, ale lekarz w trakcie USG zmienił zdanie, bo wszystko było bardzo ładnie widać i dał mi skierowanie na pobranie krwi do PAPP-A. Powiedział, żebym zrobiła jak najszybciej i przekazała wynik do położnych to wyliczy mi wszystko jeszcze raz i przyśle wynik na maila, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo wynik USG wyszedł bardzo dobry i doszliśmy z mężem do wniosku, że to nam wystarczy. A jak to u Was wygląda? Robicie test PAPP-A, czy sobie odpuszczacie?
No i jak samopoczucie? U mnie tak sobie. Dziś 12+4 i od ponad tygodnia zero wymiotów, za to bóle głowy nie do zniesienia i rwa kulszowa (sprzed 2 lat) zaczyna dawać o sobie znaki.. co to będzie jak zacznę rosnąć :oops:
Następna wizyta 18 listopada, czyli w 16tc, mam nadzieje, że już będzie widać płeć, chociaż przeczucie mi podpowiada, że będzie chłopak. Ciekawe czy mam dobrą intuicję 😉
Zrobiłam,ale jak to Doktor powiedział to tylko formalność bo usg idealny
 
U mnie też na razie wszystko bez zastrzeżeń, ale płci nie podał i nie pytałam 🙈 Dziś później dodam zdjęcia na naszą grupę 🥰
Super, cieszę się i gratuluję 🥰 Też bym wstawiła zdjęcie, ale mam tylko zbliżenie fałdu karkowego, także nie jest to zbyt ciekawe ujęcie. Trochę szkoda, ale najważniejsze, że maluch zdrowo rośnie ;)
 
reklama
Do góry