reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dostałam receptę na insulinę i jeszcze nie wiem czy dziś, czy jutro sobie wstrzyknę bo jutro mi chyba czujnik Freestyle Libre dojdzie :)
 
Współczuję, moja koleżanka z pracy też miała okropne migreny w ciąży, pod koniec jej przeszły. Ja właśnie bałam się migren bo przed ciążą miewałam niezłe jazdy ale o dziwo na razie spokój mam. Może to tak na odwrót si robi:)
Wlasnie ja przed ciazą nie wiedzialam co to migrena a teraz masakra...szczeze, mdlosci, sennosc, wymioty to nic przy tym..modle sie zeby wraz z drugim trymestrem migreny mnie opuscily 🙏🙏
 
reklama
A w ogóle mam przetokę (albo jakoś tak)koło blizny po cc i tam się krew zbiera,ale nie zagraża to dziecku. Mogą pojawiać się niegroźne plamienia.
Jedynie to może być wskazaniem do cc,ale i tak to mamy ustalone
Ciekawe co na to mój Doktor.
 
Do góry