reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja w ogóle nie jestem na zamkniętej, dla mnie ta grupa jest ok, ktoś może dołączyć w każdej chwili.
Mnie osobiście też ta nie przeszkadza,zresztą ona byłaby cały czas.
Zamknięta powstała po to,żeby móc bardziej "osobiście" pisać,dodawać zdjęcia,nie każda chce tutaj na ogólnej pisać,czy wysyłać zdjęć.

zamknięta to luźny temat.
 
Dzień dobry

U nas też 40m2 i też bez balkonu🙂 Jak tam z wizytami w tym tygodniu, ktoś się wybiera? Ja mam w środę, ostatnio byłam miesiąc temu, więc nie mam pojęcia, czego się spodziewać.
jedziemy razem z ta wizyta, tez mam w środę po równiutkim miesiącu, ale jak będzie ok to poproszę lekarza o wizytę po 3 tygodniach. Chcociaz jestem dziwnie spokojna :)
wczoraj odwiedzili nas przyjaciele z niemowlakiem i ona mówi że od kiedy weszła czuła ze jestem w ciąży, a piątek w laboratorium podeszła do mnie obca kobieta i kazała wejść bez kolejki bo przecież w ciazy jestem... A przecież jeszcze wchodzę w jeansy 😂
 
Hej dziewczyny, ja miałam iść dopiero za dwa tyg na wizytę a dzwoniłam do lekarza bo skończyły mi się nagle tabletki i myślałam że pomylił się poprostu że poda mi kod recepty a on mówi że nie bez powodu tak dał i że mam dziś przyjść bo on zobaczy czy wogole dzieci się rozwinely ☹️ tak się zmartwiłam że szok... Idę na wizytę dziś o 16...
 
Hej dziewczyny, ja miałam iść dopiero za dwa tyg na wizytę a dzwoniłam do lekarza bo skończyły mi się nagle tabletki i myślałam że pomylił się poprostu że poda mi kod recepty a on mówi że nie bez powodu tak dał i że mam dziś przyjść bo on zobaczy czy wogole dzieci się rozwinely ☹️ tak się zmartwiłam że szok... Idę na wizytę dziś o 16...
Ja też dziś na wizytę . Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze 😘
 
Hej dziewczyny, ja miałam iść dopiero za dwa tyg na wizytę a dzwoniłam do lekarza bo skończyły mi się nagle tabletki i myślałam że pomylił się poprostu że poda mi kod recepty a on mówi że nie bez powodu tak dał i że mam dziś przyjść bo on zobaczy czy wogole dzieci się rozwinely ☹️ tak się zmartwiłam że szok... Idę na wizytę dziś o 16...
Nie martw się, przy ciąży bliźniaczej to normalne, że lekarz chce Cię trochę częściej oglądać, zupełnie się nie przejmuj🙂
 
reklama
Do góry