reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Kurczę, jak piszecie o tych komuniach to mi się dzieciństwo przypomina :) Wtedy wszyscy chyba szli do komunii, pamiętam taki pełny kościół jak na jakimś koncercie :)
 
My 21go,ale na szczęście ostatni tydzień kwietnia cięcie.
Cześć nie jestem w ciąży ale bardzo bym chciała. Byłam u ginekologa i Pani doktor powiedziała że coś mam ja jajniku później pytała się czy miałam już owulację bo wygląda to jak by jajeczko, i, że mam przyjść za miesiąc na kontrol czy się wchłonęło. Pytanie czy możliwe że to jednak ciaza i że z tego jajnika przesunie się do macicy?? Bardzo bym chciała ale wiadomo co ma być to i tak będzie. Przepraszam ze pisze nie na wasz temat
 
Cześć Dziewczyny 🙂 Dołączam do grona majowych mam – mam termin na 27.05.
Pierwsza ciąża i, póki co, jestem nieprzytomna. Mogłabym spać non stop. Ostatnio pracuję zdalnie, i korzystam jak tylko mogę z możliwości zamknięcia oczu na 10 minut w ciągu dnia 😉 Wychodzę z założenia, że organizm się najlepiej, czego mi trzeba i się nie bronię przed kilkunastoma godzinami snu dziennie 😴 🤣
 
Cześć Dziewczyny 🙂 Dołączam do grona majowych mam – mam termin na 27.05.
Pierwsza ciąża i, póki co, jestem nieprzytomna. Mogłabym spać non stop. Ostatnio pracuję zdalnie, i korzystam jak tylko mogę z możliwości zamknięcia oczu na 10 minut w ciągu dnia 😉 Wychodzę z założenia, że organizm się najlepiej, czego mi trzeba i się nie bronię przed kilkunastoma godzinami snu dziennie 😴 🤣
Witamy. Ja w pierwszej ciąży tak miałam ze musiałam ok 12/13 się drzemnac bo nie żyłam. Na szczęście teraz tak nie mam bo na pokładzie 14 miesięczny łobuz
 
dzień dobry
Koniec dobrego. Mąż od dzisiaj w delegacji,wróci dopiero w sobotę🙄,niby lubię być sama bo większa organizacja ,ale fajnie jak jest z domu.
wczoraj uświadomiłam sobie,że się przyznałam dziewczynom z klasy po spotkaniu komunijnym o ciąży, tak jakoś z głupa wyszło 😆😆
Za tydzień prenatalne,w piątek wizyta u swojego lekarza.
miałam w tym tygodniu iść do endokrynologa,ale myślę czy słusznie robię kombinując i zmieniając na innego niż do którego chodziłam z córką. Zadzwonię i jakby termin był ok to zmienię wizytę. Właściwie,to ja tak dla samej siebie chce się przejść bo mimo,że mam bardzo duże zaufanie do ginekologa to jakoś do ustawiania tarczycy pasuje mi endokrynolog. Będę spokojniejsza.

spokojnego dnia.
 
reklama
Cześć Dziewczyny 🙂 Dołączam do grona majowych mam – mam termin na 27.05.
Pierwsza ciąża i, póki co, jestem nieprzytomna. Mogłabym spać non stop. Ostatnio pracuję zdalnie, i korzystam jak tylko mogę z możliwości zamknięcia oczu na 10 minut w ciągu dnia 😉 Wychodzę z założenia, że organizm się najlepiej, czego mi trzeba i się nie bronię przed kilkunastoma godzinami snu dziennie 😴 🤣
Witamy.
Ja wieczorem zasypiam z córka.
 
Do góry