reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Czesc ! U mnie w szpitalu szkola rodzenia jest zawieszona, kolezanka w swoim miescie miala podobna sytuacje i dopiero tydzien temu wznowili dzialalnosc i zastanawiam sie jak w innych miastach to wyglada ?
Wolalam sie juz zapisac bo z tego co wiem kolejki sa spore...ale zobacze najwyzej pojde prywatnie
Ja się jeszcze nie orientowałam ale może na kolejnej wizycie podpytam czy gdzieś zna lekarz coś dobrego
 
reklama
widzialam, ze ktoras z was wczesniej pisala, ze znalazla tetno malucha deketorem. Ja tez dzisiaj znalazlam, ale naszukalam sie z 15 min....poza tym, slychac bylo tylko przez chwile, pozniej sie przekrecil/a :) ale jak ktoras sie zastanawia, to polecam!
 
widzialam, ze ktoras z was wczesniej pisala, ze znalazla tetno malucha deketorem. Ja tez dzisiaj znalazlam, ale naszukalam sie z 15 min....poza tym, slychac bylo tylko przez chwile, pozniej sie przekrecil/a :) ale jak ktoras sie zastanawia, to polecam!
Tak, ja :D Ja znalazłam po 2-3 min bo boje się męczyć ten brzuch więcej, wiec dziś miałam mega farta. Próbowałam tez 3 inne dni wcześniej i zero :) Dziś chciałam pokazac mężowi i tez bez szans. Ogolnie trochę się czuje winna tego naciskania na brzuch, ale fajnie było chociaż raz usłyszeć :)
 
Tak, ja :D Ja znalazłam po 2-3 min bo boje się męczyć ten brzuch więcej, wiec dziś miałam mega farta. Próbowałam tez 3 inne dni wcześniej i zero :) Dziś chciałam pokazac mężowi i tez bez szans. Ogolnie trochę się czuje winna tego naciskania na brzuch, ale fajnie było chociaż raz usłyszeć :)
własnie ja tez nie chcialam tak mocno dociskac, takze jak juz znalazlam to pozniej odpuscilam i jezdzilam tak lekko tą głowicą, za kilka dni powtorze :)
 
U mnie standardowo, 107, chu***** ale stabilnie [emoji23] pogodzilam się już w głowie z insuliną. Trzymam dietę na 100%. Nie ma szans moim zdaniem żebym sama zeszła z nimi poniżej 90.


Dziś 7+5 i wizyta. Widziałam wcześniej tylko maleńki pęcherzyk trzy tygodnie temu. Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
U mnie standardowo, 107, chu***** ale stabilnie [emoji23] pogodzilam się już w głowie z insuliną. Trzymam dietę na 100%. Nie ma szans moim zdaniem żebym sama zeszła z nimi poniżej 90.


Dziś 7+5 i wizyta. Widziałam wcześniej tylko maleńki pęcherzyk trzy tygodnie temu. Trzymajcie kciuki :)
Ja mam takie 86-90 a dzisiaj mi się chciało eksperymentu i mam,później sobie przypomniałam,że to się zapisało,dodałam notatke żebym pamiętała co wyprawiałam,bo tak to 88.
Ja diety zero, kazał obserwować obserwować póki co po normalnym jedzeniu żeby mieć obraz.

O to trzymam kciuki.
 
Do góry