reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Powodzenia na dzisiejszych wizytach Dziewczyny😊

Powiem Wam, że ja mam zero motywacji z tymi cukrami. Aż siebie nie poznaję, bo ja jestem super zdyscyplinowana, ale czuję się tak źle, że czasem nie mam siły zmierzyć tego cukru i jeszcze się do diabetologa nie umówiłam. Oczywiście dietę trzymam i tak z 70% razy jak mierzę to jest ok, raz 143 mi wyszło i raz 151. Nie wiem, muszę to ogarnąć, ale w jakimś dołku ostatnio jestem i ta niepewność nie działa na mnie dobrze😒 Mdłości zaczęły mnie męczyć od samego rana do zaśnięcia i jestem takim kapciem nieogarniętym😉
 
Ostatnia edycja:
Hej, czytam na bieżąco, ale nie pisze, czas nadrobic. Pokonało nas wszystkich - córcia goraczkuje, ja zawalony nos katar straszny a mąż jelitówka 😌 ja w miarę ok, mam nadzieję że szybko mi przejdzie. Leczę się domowymi sposobami, najgorzej ten katar w nocy 🤨 zawsze ratowałam się kroplami a teraz się mecze strasznie. Mamy szpital w domu, no ale taki sezon teraz.
Dziś 10+0. Mdłości juz dają mi żyć 😀 mam już różne smaczki, dziś już na śniadanie wpadły lody 😂
 
Część dziewczyny co myślicie o rozjaśnianiu włosów w ciąży
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-10-12-08-24-02-905_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-10-12-08-24-02-905_com.android.chrome.jpg
    214,8 KB · Wyświetleń: 36
Powodzenia na dzisiejszych wizytach Dziewczyny😊

Powiem Wam, że ja mam zero motywacji z tymi cukrami. Aż siebie nie poznaję, bo ja jestem super zdyscyplinowana, ale czuję się tak źle, że czasem nie mam siły zmierzyć tego cukru i jeszcze się do diabetoga nie umówiłam. Oczywiście dietę trzymam i tak z 70% razy jak mierzę to jest ok, raz 143 mi wyszło i raz 151. Nie wiem, muszę to ogarnąć, ale w jakimś dołku ostatnio jestem i ta niepewność nie działa na mnie dobrze😒 Mdłości zaczęły mnie męczyć od samego rana do zaśnięcia i jestem takim kapciem nieogarniętym😉
Stres lubi wysokie cukry
 
Dzien dobry, ja dziś wizyta na 18.00, zaczynam się pierwszy raz stresować trochę jak Wy co zobaczymy na usg 🙆‍♀️
Trzymam kciuki, będzie dobrze 🥰

Ja się tak zastanawiam nad kupieniem detektora tętna, że aż mi się śniło dziś że sobie słucham serduszka 😂 Z jednej strony bardzo bym chciała, a z drugiej się boję, że jakbym nie znalazła przez przypadek to panika 🥴
 
reklama
Stres lubi wysokie cukry
Ja o dziwo mam zdecydowanie lepsze niż przed ciązą :) Przed ciążą potrafiłam przy krzywej mieć cukier 230 po pierwszej godzinie, teraz 166 :) Rano od lat nie miałam poniżej 90, a teraz zdarza mi się 84-86 :) Zamówiłam sobie przed chwilą zeszyt cukrzyka i od jutra będę notować🙂
 
Do góry