reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Z jednej strony tak, każdy ma prawo do własnego zdania, z drugiej strony im więcej ludzi ma w nosie covid tym gorsza sytuacja w szpitalach a to też może wpłynąć na nas w takich sytuacjach jak wypadek czy inna choroba.
 
reklama
Wiecie co mnie wkurza w ciąży najbardziej? Jakieś 1.5 H po posiłku czuje głód z mdłosćiami i wiem ,że muszę coś ugryźć żeby nie paść. Ratuje się czasem gumą , głównie gdy jadę po zakupy, ale ogólnie jest masakra...
Od tygodnia mam dokładnie to samo. Mdłości się skończyły po 9tc. Teraz zjem I po dwóch godzinach muszę mieć coś pod ręką inaczej czuję się okropnie.
 
ja lepiej sypiam od kiedy śpię z moim maluszkiem. Kupiłam kocyki minky dla dzieci po to, by lepiej spało się Ignasiowi, a okazuje się, że one mnie lepiej usypiają ;D
Współczuję mdłości, ale każda matka wie, że ją to czeka. Trzymam kciuki!


*spam*
 
Hej Wam dziewczyny właśnie was nadrobiłam ,a trochę tego było pomimo że podczytuje Was regularnie.
U mnie ciut lepiej jeśli chodzi o mdłości i bóle żołądka. Piersi natomiast tak urosły w ostatnich tygodniach że lekko jestem w szoku 😬 bolą cały czas i zrobiły się takie twardsze i ciężkie..
Nie bardzo mam ochotę na jedzenie, jem bo tak trzeba 😅 ale żeby ze smakiem to nie bardzo ,natomiast kwaśne żelki to mogę na kilogramy 🤤🙈
Wczoraj miałam taki słaby dzień ,na nic nie miałam siły ,cały dzień chodziłam jak struta i mega zmęczona, natomiast dzisiaj jest dużo dużo lepiej.
W Krakowie tak zimno brrr 🥶 ja tak strasznie nie lubię jak jest zimno to ubieranie siebie i dzieci 🙄 trzeba się przyzwyczaić na najbliższe miesiące bo lepiej nie będzie 🤷🏼‍♀️
15.10 mam zrobić badania według zaleceń Pani doktor, bo 20 mam wizytę która oczywiście już się stresuję , żebym tym razem nie tylko widziała pikajacą kropeczke na ekranie ale tak że żebym ja usłyszała.
 
Hej Wam dziewczyny właśnie was nadrobiłam ,a trochę tego było pomimo że podczytuje Was regularnie.
U mnie ciut lepiej jeśli chodzi o mdłości i bóle żołądka. Piersi natomiast tak urosły w ostatnich tygodniach że lekko jestem w szoku 😬 bolą cały czas i zrobiły się takie twardsze i ciężkie..
Nie bardzo mam ochotę na jedzenie, jem bo tak trzeba 😅 ale żeby ze smakiem to nie bardzo ,natomiast kwaśne żelki to mogę na kilogramy 🤤🙈
Wczoraj miałam taki słaby dzień ,na nic nie miałam siły ,cały dzień chodziłam jak struta i mega zmęczona, natomiast dzisiaj jest dużo dużo lepiej.
W Krakowie tak zimno brrr 🥶 ja tak strasznie nie lubię jak jest zimno to ubieranie siebie i dzieci 🙄 trzeba się przyzwyczaić na najbliższe miesiące bo lepiej nie będzie 🤷🏼‍♀️
15.10 mam zrobić badania według zaleceń Pani doktor, bo 20 mam wizytę która oczywiście już się stresuję , żebym tym razem nie tylko widziała pikajacą kropeczke na ekranie ale tak że żebym ja usłyszała.
Ja tez pierwszym razem tylko widziałam. Bobas jest tak daleko ze nie dało się złapać dopplerem z dopochowego. Na drugiej wizycie już słyszałam ale tez było ciężko dopochwowym wiec udało się przez brzuch 😀
 
Czesc ! U mnie w szpitalu szkola rodzenia jest zawieszona, kolezanka w swoim miescie miala podobna sytuacje i dopiero tydzien temu wznowili dzialalnosc i zastanawiam sie jak w innych miastach to wyglada ?
Wolalam sie juz zapisac bo z tego co wiem kolejki sa spore...ale zobacze najwyzej pojde prywatnie
 
Ja właśnie wstałam po prawie 2 godzinnej drzemce:errr: Moja dzisiejsza dieta to tragedia, oprócz ogórka kiszonego do śniadania zero warzyw, jem tylko na zmianę pierogi z mięsem królika i racuchy. Dobrze, że moja mama już wie, dziś zadzwoniła zapytać jak się czuję i trochę mnie oderwała od moich analiz wymiarów ;) Plan na resztę dnia to oglądania wszystkich głupich programów i seriali w tv :D
 
Ja właśnie wstałam po prawie 2 godzinnej drzemce:errr: Moja dzisiejsza dieta to tragedia, oprócz ogórka kiszonego do śniadania zero warzyw, jem tylko na zmianę pierogi z mięsem królika i racuchy. Dobrze, że moja mama już wie, dziś zadzwoniła zapytać jak się czuję i trochę mnie oderwała od moich analiz wymiarów ;) Plan na resztę dnia to oglądania wszystkich głupich programów i seriali w tv :D
Ja jem też bardzo mało warzyw masakra jakaś .. w ogóle nie mam chęci na nie
 
reklama
Ja właśnie wstałam po prawie 2 godzinnej drzemce:errr: Moja dzisiejsza dieta to tragedia, oprócz ogórka kiszonego do śniadania zero warzyw, jem tylko na zmianę pierogi z mięsem królika i racuchy. Dobrze, że moja mama już wie, dziś zadzwoniła zapytać jak się czuję i trochę mnie oderwała od moich analiz wymiarów ;) Plan na resztę dnia to oglądania wszystkich głupich programów i seriali w tv :D
Ja to w ogóle bym jadła dziadostwo.
 
Do góry