reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Po naturalnych może Cię początkowo jeszcze bardziej wysypać, też kiedyś z tym eksperymentowałam, ale paradoksalnie naturalne może bardziej uczulać, a ja mam do tego skłonność (AZS) :/ Jeżeli jeszcze nie znasz, to polecam poczytać i pooglądać na yt KosmetologiaNaturalnie 👌

Dziewczyny, ja dziś wizyta po 19. Chodzę po ścianach 😖
Mm AZS, piękna sprawa, znam :D Potwierdzam kwestie naturalnych kosmetykow, u mnie krótkie składy i roślinki nic jeszcze dobrego nie zrobiły.
Mocno ściskam kciuki : ))
 
Czy któraś z Was szczepiła się przeciw Cowidowi na początku ciąży. Bo ja nie wiedząc o tym się zaszczepiłam. Niby nie powinno zaszkodzić ciązy ale jakoś nie umiem przestac sie o to martwić.
 
reklama
Do góry