reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej, jeśli mogę to też nieśmiało chciałabym dołączyć do majowych mam [emoji4]
Test robiłam dwa tygodnie temu, a USG w ten czwartek i już było serduszko. Ta ciąża to dla nas ogromne zaskoczenie, bo mamy już dwójkę dzieci i więcej nie planowaliśmy, ale cóż ..będę kochać jak swoje [emoji28]
Termin mam na połowę maja a jestem z Warszawy.

Życzę Wam wszystkich nudnych ciąż [emoji8] i łączę się w bólu z nudnościami, zawrotami głowy i bezsennością [emoji17]
hejooo, witaj! ;)
 
Mdłości mi wróciły🤢😃 Już trzecią godzinę ledwo wytrzymuję, obiad jakoś w siebie wmusiłam. Czekam aż się uspokoi, bo na wieczór zazwyczaj odpuszczało. Mąż przywiózł mi chipsy solone, bo mam takie parcie, że sama nie wiem o co chodzi...ale zobaczę czy zjem, postaram się powstrzymać :)
mnie w sobote wzieło na chipsy solone i z tesciowa szamałysmy :D
 
reklama
Do góry