reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Najgorsze przy pustym pecherzyku jest to ze kobieta czuje się jak w ciąży, normalnie ma objawy itp a zarodka nie ma:-(,powiem wam mam mega dola i nie chce już Wam tutaj przynudzać czy kogoś zasmucac więc chyba narazie się trochę odsune w kat,życzę kochane wszystkim zdrowych fasolek.
 
Ja poczytalam o tym pustym pęcherzyku ciążowym i raczej czekam na poronienie. W poniedziałek zadzwonie do gina i umówię się z nim na następny poniedziałek jeśli oczywiście nie poronie do tego czasu.
w ciąży z młodszą w 6 TC był u mnie sam pęcherzyk i to spłaszczony bardzo lekarz mówił, że go to niepokoi i mam co tydzień przychodzić na USG 😓 serducho pojawiło się pod koniec 7 TC..ciąża była młodsza
@sunflower21 też tak mam ..ostatnio chciałam usiąść na wąskim murku ..czekałam na męża aż zejdzie po paczki na dół i już mu się niedobrze robiło ..od razu wstałam z tego murku bo dziwne ciągnięcie na dole było
 
czesc dziewczyny. bylam na usg. 5+3 t.c. widac pecherzyk ciazowy wewnatrzmacicznie, ale pusty. pecherzyk ma 10 mm. czy na takim etapie moze nie byc jeszcze widoczny pecherzyk zoltkowy???? :( czy ktoras tez tak miala i skonczylo sie to dobrze?? mam przyjsc za 2 tyg..
U mnie był 12mm i nic nie było a po 3 tyg piękny dzidziuś z serduszkiem
 
Cześć dziewczyny ☺️ Ten tydzień totalnie mnie przeorał jeśli chodzi o prace, a niestety najbliższe nie zapowiadają się lepiej 🙈😫 coś mi się wydaje, ze nie dopracuje do końca roku jednak, bo po prostu fizycznie nie daje rady i boje się żeby nic się nie stało przy okazji 😫
 
reklama
Do góry