reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja też będę mieć. Ogólnie widzę że od mojej ostatniej ciąży (8 lat temu) w wiele się zmieniło. Nie było tego wcześniej żeby robić krzywą cukrowa na początku.
No bo nie robi się krzywej na początku tylko w okolicy 24 tyg a na początku robią te osoby które mają podwyższona glukozę z krwi z tych pierwszych badań w pierwszych tygodniach;)
 
Hej, jeśli mogę to też nieśmiało chciałabym dołączyć do majowych mam [emoji4]
Test robiłam dwa tygodnie temu, a USG w ten czwartek i już było serduszko. Ta ciąża to dla nas ogromne zaskoczenie, bo mamy już dwójkę dzieci i więcej nie planowaliśmy, ale cóż ..będę kochać jak swoje [emoji28]
Termin mam na połowę maja a jestem z Warszawy.

Życzę Wam wszystkich nudnych ciąż [emoji8] i łączę się w bólu z nudnościami, zawrotami głowy i bezsennością [emoji17]
 
Ja poczytalam o tym pustym pęcherzyku ciążowym i raczej czekam na poronienie. W poniedziałek zadzwonie do gina i umówię się z nim na następny poniedziałek jeśli oczywiście nie poronie do tego czasu.
 
Hej, jeśli mogę to też nieśmiało chciałabym dołączyć do majowych mam [emoji4]
Test robiłam dwa tygodnie temu, a USG w ten czwartek i już było serduszko. Ta ciąża to dla nas ogromne zaskoczenie, bo mamy już dwójkę dzieci i więcej nie planowaliśmy, ale cóż ..będę kochać jak swoje [emoji28]
Termin mam na połowę maja a jestem z Warszawy.

Życzę Wam wszystkich nudnych ciąż [emoji8] i łączę się w bólu z nudnościami, zawrotami głowy i bezsennością [emoji17]
Cześć.
Ja też twierdzę,że wychowam jak swoje🥰😇
 
reklama
Mam trochę głupie pytanie, czy Wy też siadając na toalecie czujecie czasem taki lekki ból rozpierający jakby w dole macicy? W podbrzuszu? Strasznie dziwne uczucie bo jakby sama czynność siedzenia na kibelku je powoduje 😂😂 Czego to może być powodem?
 
Do góry