reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
czesc dziewczyny. bylam na usg. 5+3 t.c. widac pecherzyk ciazowy wewnatrzmacicznie, ale pusty. pecherzyk ma 10 mm. czy na takim etapie moze nie byc jeszcze widoczny pecherzyk zoltkowy???? :( czy ktoras tez tak miala i skonczylo sie to dobrze?? mam przyjsc za 2 tyg..
Ja miałam sam pęcherzyk. Za 2 tygodnie pokazało się serduszko.
 
Cześć kobietki 😘
Chciałabym dołączyć do Was 😊
Dzisiaj u mnie 5t6d, wizytę mam umówioną na 11.10 ale myślę aby iść w ten poniedziałek, bo będzie wtedy 6t1d więc dzidzia powinna już być widoczna. Bylam na usg w 4t4d i był pęcherzyk 😊 szczerzę to boję się tego usg, chyba każda z nas to przeżywa, puki nie zobaczy dzidziusia 🙈
Szczerze mówiąc odczekałam bym do wizyty 11.
 
Z usg wychodzi dopiero 4,1 tc a z om ponad 6 U gina 2 tygodnie temu nie bylo nic widać teraz jest tylko pecherzyk 11 mm ,nie ma narazie ciałka zoltego bo z usg wychodzi 4 tydzień, straciłam już raczej nadzieję:-(,bo jakos dziwne to wszystko, 2 tygodnie temu nie bylo nic a Teraz tylko pecherzyk
U mnie jest 9 tydzień ale ciąża ma 7. Nie ma prawa być widac zarodka w 4 tygodniu. Mi w 5 był pusty pęcherzyk bez niczego. Nawet lekarz nie był pewny czy to to. Więc nie ma co panikować.
 
Dziewczyny jak wasze zęby? Bo u mnie dramat. Widzę że mi dzidzia zjada wapn. Dziś mi pękł ząb był leczony kanałowo na szczęście więc czuje lekki ból.
 
U mnie jest 9 tydzień ale ciąża ma 7. Nie ma prawa być widac zarodka w 4 tygodniu. Mi w 5 był pusty pęcherzyk bez niczego. Nawet lekarz nie był pewny czy to to. Więc nie ma co panikować.
Dziękuję ale z om wychodzi ponad 6 tydzień a usg pęcherzyk 4 tydzień :-(, cieszę się ze u Ciebie jest wszystko dobrze.
 
Dziękuję ale z om wychodzi ponad 6 tydzień a usg pęcherzyk 4 tydzień :-(, cieszę się ze u Ciebie jest wszystko dobrze.
Spokojnie może aż tak przesunęła ci się owulacja jak masz dłuższe cykle. Nie myśl od razu o najgorszym. Pójdź na wizytę do swojego lekarza w poniedziałek lub za tydzień.
A co powiedzieli na sorze o tych bólach ?
 
reklama
Do góry