reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja też miałam 31 lipca. Stosunek był 19 sierpnia wogole nie wiem jak to mogło się stać ze jest ciąża, coś się musiało przestawić. według lekarza jest ciąża 2 tygodnie mniejsza.
U mnie tez ciaza młodsza. Lekarka uspokoiła i powiedziała że często tak się zdarza tymbardziej przy moich dłuższych i trochę nieregularnych cyklach.
 
Kurcze ja byłam spokojna do dziś, wkładam proga, a tam szyjka macicy, no może z 4cm wgłąb pochwy oO Nie brzmi to dobrze. Sprobuje zamienić wizytę na jutro, ale bardzo wątpię, ze mi pozwolą.
 
Ja też miałam 31 lipca. Stosunek był 19 sierpnia wogole nie wiem jak to mogło się stać ze jest ciąża, coś się musiało przestawić. według lekarza jest ciąża 2 tygodnie mniejsza.
A ja stosunek miałam 13 i 15 ... A 14 sierpnia miałam popołudniu takie coś że myślałan że upławy coś wyleciało poszłam do toalety a tam całe majtki we krwi że śluzem tym płodnym to nie wiem czy mi pękł wtedy pęcherzyk i była owulacja czy to oznaka czegoś innego była heh i nie wiem kiedy do zapłodnienia doszło czy np z tego 13 plemniki czy z 15 heh .. a to chyba na płeć ma wpływ ..
 
U mnie tez ciaza młodsza. Lekarka uspokoiła i powiedziała że często tak się zdarza tymbardziej przy moich dłuższych i trochę nieregularnych cyklach.
Mi lekarz na razie nic nie mówił o wieku ciąży .. na USG mam wpisane ale to pewnie z ostatniej miesiączki jest termin bo zgadza mi się z tym z kalendarzyka . Zobaczę na kolejnym to go podpytam .. ale dopiero 12 października nie mogę się już doczekać
 
Kurcze ja byłam spokojna do dziś, wkładam proga, a tam szyjka macicy, no może z 4cm wgłąb pochwy oO Nie brzmi to dobrze. Sprobuje zamienić wizytę na jutro, ale bardzo wątpię, ze mi pozwolą.
Co Ty mówisz .. a to jest tak wyczuwalne ? Ja się kompletnie na tym nie znam też mam dopochwowe leki czuje że jest tam inaczej i wszystko rozpulchniona ale czy bym coś innego wykryła to nie wiem
 
reklama
Do góry