reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Kurcze ja byłam spokojna do dziś, wkładam proga, a tam szyjka macicy, no może z 4cm wgłąb pochwy oO Nie brzmi to dobrze. Sprobuje zamienić wizytę na jutro, ale bardzo wątpię, ze mi pozwolą.
Hej🙂 A jest jakiś powód, dla którego tak mocno wątpisz w prawidłowość tej ciąży? Znaczy rozumiem obawy ze względu na to, jak zakończyła się poprzednia, ale tak się zastanawiam, czy teraz coś się takiego stało? Bo tak właśnie zauważyłam, że ostatnio sporo się martwisz i tak myślę, jakby Cię tu racjonalnie pocieszyć 🙂
 
Cześć Wam dziewczyny, ja w końcu super spałam po wczorajszej wizycie uspokoiłam się i mam nadzieję że tak już zostanie ☺️
Mam mdłości a raczej takie dziwne uczucie jakby bolącego i przejedzonego żołądka i przy tym okropny niesmak w ustach po wszystkim ! Mam opakowanie gum do żucia miętowych i tym się ratuje, do picia tylko woda wychodzi w grę Wszytsko inne mi nie podchodzi jakoś tak czuję potem kwas i zgagę. Prócz tego spać, spać, spać cały czas bym mogła i muszę się poważnie zmuszać do podstawowych czynności które trzeba ogarnąć na codzień 😦
Na wczorajszej wizycie została mi przepisana luteina dopochwowa 200mg, acard i witaminki pregna dha.
I myślałam że wymyślam ale serio ciasno mi w jeansach 😅 muszę rozpinać guzik 😬 ja ogólnie na początku ciąży przybierałam kg pomimo że nie jadłam taki mój urok już chyba 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Hej🙂 A jest jakiś powód, dla którego tak mocno wątpisz w prawidłowość tej ciąży? Znaczy rozumiem obawy ze względu na to, jak zakończyła się poprzednia, ale tak się zastanawiam, czy teraz coś się takiego stało? Bo tak właśnie zauważyłam, że ostatnio sporo się martwisz i tak myślę, jakby Cię tu racjonalnie pocieszyć 🙂
Yep, w gruncie rzeczy nie wiem czy jestem jeszcze w ciazy, bo serce biło wolno i w takiej sytuacji wg badań mam 60% szansy na poronienie. Wiem, ze niektóre dziewczyny pisały, ze serce w 6 tygodniu może bić wolniej, ale 6 tydzień to 5+coś, u mnie na wizycie było 6+5, wiec końcówka 7go tygodnia, gdzie bicie serca powinno być min 120bpm. Więc w takiej sytuacji wolałabym szybciej, niż później dowiedziec się o poronieniu, bo ostatnio dowiedziałam się po miesiacu…
Stad zmartwienie niską szyjką. W sumie nie szukam pocieszenia, nie będę się biła z nieuchronnymi sprawami, ale jestem ciekawa, czy faktycznie obniżona szyjka jest czymś specyficznym dla poronienia :)
 
Do góry