reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Witam się już po śniadaniu 🤗
Jutro wizyta już się stresuję..bo jak na złość obudziłam się dzisiaj bez żadnych objawów , nawet cycki sflaczały 😩 i oczywiście już mam myślenice totalne jeszcze większe niż na codzień..eh
Jeśli chodzi o płeć u mnie w pierwszej ciąży najpierw lekarz stwierdził że dziewczyna ale totalnie kłóciło się to z moimi przeczuciami bo od początku wiedziałam że będzie chłopiec, i tak też się okazało na połówkowym ☺️ natomiast w drugiej ciąży totalnie nie wiedziałam, zero jakiś przeczuć ale nastawiałam się na córkę, w 12 tyg poszłam na I genetyczne do dr. Kaszowicza z Clinikcare (dziewczyny z Krakowa jak coś to mega polecam tego pana do badań genetycznych , niesamowity specjalista) i on właśnie nas poinformował ,że będziemy mieć drugiego syna , natomiast teraz nawet o tym nie myślałam bo po prostu innymi rzeczami się martwię, ale skoro mam dwóch synów to przydała by się mała księżniczka ☺️
 
Witam się już po śniadaniu 🤗
Jutro wizyta już się stresuję..bo jak na złość obudziłam się dzisiaj bez żadnych objawów , nawet cycki sflaczały 😩 i oczywiście już mam myślenice totalne jeszcze większe niż na codzień..eh
Jeśli chodzi o płeć u mnie w pierwszej ciąży najpierw lekarz stwierdził że dziewczyna ale totalnie kłóciło się to z moimi przeczuciami bo od początku wiedziałam że będzie chłopiec, i tak też się okazało na połówkowym ☺️ natomiast w drugiej ciąży totalnie nie wiedziałam, zero jakiś przeczuć ale nastawiałam się na córkę, w 12 tyg poszłam na I genetyczne do dr. Kaszowicza z Clinikcare (dziewczyny z Krakowa jak coś to mega polecam tego pana do badań genetycznych , niesamowity specjalista) i on właśnie nas poinformował ,że będziemy mieć drugiego syna , natomiast teraz nawet o tym nie myślałam bo po prostu innymi rzeczami się martwię, ale skoro mam dwóch synów to przydała by się mała księżniczka ☺️
Mi też pow że córka a ja czułam syna i mam 2 syna. Teraz niewiele przeczuwam.
 
Ja zamierzam robić prenatalne, w ostatniej ciazy nie miałam Pappa, bo robiłam coś ala Nifty, ale tym razem mam zamiar zrobić oba, bo Pappa może wskazać na problemy z łożyskiem i szanse na stan przedrzucawkowy, a tego Nifty tez mi nie poda. Pappa pewnie w okolicy usg prenatalnego, w Nifty zrobię jak najwczesniej, początek 11 tyg może. Mam nadzieje, ze będzie mi dane doczekac 💪🏼
Które nifty chcesz robić? Ja myślę o pro. Zastanawiam się czy robić w 11 tc, czy zrobić po pappa (13tc)
 
reklama
Do góry