reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej Dziewczyny :) Ja od wczoraj nie wymiotuję, ale mdli mnie jakieś 20 godzin na dobę. Czy jestem głodna, czy najedzona, nawet mojego ukochanego leczo nie jestem w stanie zjeść pełnej porcji 😬 Nie mam chęci na nic, tylko bym leżała (dobrze, że pracuję zdalnie z laptopem na kolanach, podziwiam Was, że dajecie radę chodzić do pracy🤟). Nastrój mi się waha od dobrego do dołków, że to się nie może udać...ale potem sobie racjonalizuję, że niby czemu nie może ;) W poniedziałek mam wizytę, stres milion :)
 
reklama
Hej wszystkim 😀
Ja również podglądam Was od jakiegoś czasu i myślę, że mogę do Was dołączyć 😀
Termin mam na 20.05 obecnie 5+6. Na poniedziałkowym usg bylo widac sam pęcherzyk. Musimy poczekać do kolejnej środy. Pani przepisała mi 2x duphaston. W zasadzie sama nie wiem czemu🤔 Narazie nie czuje się jakbym byla w ciąży 😅
 
Ja jestem z Huty i w mojej okolicy nie ma żadnego który mi pasuje i w ogóle podejmie się prowadzenia ciąży .
1 ciąża była na nfz ale lekarz już nie pracuje.
Ja sobie cenie ten komfort który mam,że zawsze kiedy potrzebuje mój Doktor jest dostępny. Tak było przy nagłym porodzie i kiedy miałam plamienia w połowie ciąży.
Też jestem z Huty 🤗 z tym komfortem psychicznym w razie jakiś zaskakujących sytuacji to się zgodzę. Ale na pewno na NFZ nie ma 3 USG w całej ciąży bynajmniej ja tego nie doświadczyłam chodząc na NFZ w Krakowie ☺️
Nie pisze tego żeby Cię zaatakować tylko po co pisać nieprawdziwe informacje.
 
Też jestem z Huty 🤗 z tym komfortem psychicznym w razie jakiś zaskakujących sytuacji to się zgodzę. Ale na pewno na NFZ nie ma 3 USG w całej ciąży bynajmniej ja tego nie doświadczyłam chodząc na NFZ w Krakowie ☺️
Nie pisze tego żeby Cię zaatakować tylko po co pisać nieprawdziwe informacje.
Napisałam to z własnego doświadczenia,a nie żeby pisać nie prawdziwe info.
Tak czy owak mnie 5 lekarzy na nfz nie chciało prowadzić jak pytałam więc już nawet nie myślałam żeby teraz szukać.
 
Z tego co ja wiem to prawda , że na NFZ przysługuje 3 usG w czasie ciąży. Lekarzom na NFZ nie chce się pracować, bo powołują się na zalecenia nfz, taka prawda. Skoro jeden robi bez łaski a drugi nie to z czego to wynika ? Kłamstwem też jest zasłanianie się informacją, że usg jest szkodliwe dla dziecka. Powinni to zmienić,no chyba że zmienili to jakoś ostat io i ja się mylę.
Ja akurat chodzę do lekarza , który na NFZ robi normalnie usg na każdej wizycie. Ma prywatny gabinet , ale i tak zaprasza na badania z funduszu.
 
Z tego co ja wiem to prawda , że na NFZ przysługuje 3 usG w czasie ciąży. Lekarzom na NFZ nie chce się pracować, bo powołują się na zalecenia nfz, taka prawda. Skoro jeden robi bez łaski a drugi nie to z czego to wynika ? Kłamstwem też jest zasłanianie się informacją, że usg jest szkodliwe dla dziecka. Powinni to zmienić,no chyba że zmienili to jakoś ostat io i ja się mylę.
Ja akurat chodzę do lekarza , który na NFZ robi normalnie usg na każdej wizycie. Ma prywatny gabinet , ale i tak zaprasza na badania z funduszu.
U nas jest 2 ginekologów ale bez usg. Nie ma sprzętu. Szukałam lekarza na NFZ dziewczyny dramat. Jak lekarz jest godny polecenia to trzeba prosić czy łaskawie przyjmie i czekać z 2,3 godz w kolejce. Zdecydowalam się prywatnie. Trudno. Ale znam lekarza szkoda tylko że nie przyjmuje nigdzie na NFZ. Wizyty są co 4 tygodnie potem co 3 przy zaawansowanej ciąży.
 
Faktycznie jak trafi się dobry ginekolog na nfz to warto się go trzymać bo jak skarb jest. No mnie dzisiejsza wizyta zniechęciła kompletnie a na wizytę umawiałam się prawie miesiąc temu i nawet nic z tego nie mam 😂
 
reklama
U nas jest 2 ginekologów ale bez usg. Nie ma sprzętu. Szukałam lekarza na NFZ dziewczyny dramat. Jak lekarz jest godny polecenia to trzeba prosić czy łaskawie przyjmie i czekać z 2,3 godz w kolejce. Zdecydowalam się prywatnie. Trudno. Ale znam lekarza szkoda tylko że nie przyjmuje nigdzie na NFZ. Wizyty są co 4 tygodnie potem co 3 przy zaawansowanej ciąży.
Ja od początku co 3 tyg,no nic trzeba płacić🙄
 
Do góry