reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Część dziewczyny ja też obudziłam się o 1 na szło mnie na śledzia w śmietanie i nie wiem czy zdecia czy co bo noc koszmarna wzdęcia i delikatny ból brzucha. Masakra
 
reklama
Tak przed weekendowe żarty 😆
 

Załączniki

  • FB_IMG_1632462399528.jpg
    FB_IMG_1632462399528.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 56
No pamiętam swoje pierwsze 2 ciąże. W 1 spałam wszędzie i miałam od 4 tygodnia do porodu zgagę przy okazji zgagi wymioty. (koszmar) w 2 zaś od początku Mdłości i wymioty do 4 msc i potem od 7 straszne Mdłości do 9 za to bez zgagi. A teraz to nic. Z początku zapach miałam wrażliwy ale teraz wszystko się wycofało. Jednak wczoraj się strasznie zdenerwowalam i rozbolał mnie brzuch.
 
Hejka, ja też czuje się ogólnie ok,narazie znow przerwa od mdłości. Ale brzuch mi wyskakuje juz bo mi ciasno w spodniach się siedzi juz ;/ wczoraj jak sukienkę nałożyłam i usiadłam to o rety brzuch wystawał jak nie wiem. Strasznie szybko jakoś połowa 8 tyg. aj a poprzednio to przełom 4/5 mies zaczal mi brzuchol rosnac
 
reklama
Do góry