reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

wtf, w naszym wieku poronień jest może 15%, a ten 12 tydzień jest dawno obalony, kiedyś tak myśleli, bo nie mieli dobrych usg, tak naprawdę jeśli serce jest w 6 i 8tyg, to szansa poronienia spadła diametralnie.
Mój gin mówi to samo, jeśli nic się nie wydarzy do konca 8tc to ryzyko jeet niewielkie. Wiec mega mnie dziwi te 80%... Skąd on to wziął?
 
reklama
Dziewczyny ból gardła mi przeszedł, ale zalewa mnie katar, ciągle kicham i bardzo boli mnie głowa. Co z tym można w ciąży zrobić? Apropo objawów: mam gigantyczne piersi z dużymi stukam i masą żyłek plus brak apetytu. W ogóle nie chce mi się jeść.
 
Witam się z wami to ja z tym panem doktorkiem mogę sobie rękę podać , niestety tyle przykrości mnie spotkało że nie umiem jakoś tak pozytywnie się nastawić..
Ja od dwóch dni ból głowy okropny i po południu ogromna senność, nie zauważyłam żebym częściej odwiedzała toaletę , nie bólą mnie piersi, nie czuje już bólu w podbrzuszu . Niestety świruje, bo poprzednio wyglądało to podobnie..mam mega kiepski humor i szczerze? chcę mi się płakać..więc ja mało pozytywnie dziś..wybaczcie 🥺
 
Witam się z wami to ja z tym panem doktorkiem mogę sobie rękę podać , niestety tyle przykrości mnie spotkało że nie umiem jakoś tak pozytywnie się nastawić..
Ja od dwóch dni ból głowy okropny i po południu ogromna senność, nie zauważyłam żebym częściej odwiedzała toaletę , nie bólą mnie piersi, nie czuje już bólu w podbrzuszu . Niestety świruje, bo poprzednio wyglądało to podobnie..mam mega kiepski humor i szczerze? chcę mi się płakać..więc ja mało pozytywnie dziś..wybaczcie 🥺
Przytulam Cię mocno, bo miałam taki nastrój cały ubiegły tydzień.
 
Super, że serducho jest🙂 Zazdroszczę Wam, że macie pierwsze wizyty za sobą. Ja chyba będę miała najpóźniej ze wszystkich, bo dopiero za 1,5 tyg🙂 Za to zaczęłam 3 tygodnie urlopu🙂 Co prawda mam dyżury w drugim szpitalu, ale to i tak szaleństwo 😃 Ja co prawda nie mam dzieci, ale za to walczę z moimi rozpuszczonymi zwierzakami😁
Ja mam pierwsza wizyte 28.09, w 9 tygodniu :D nie jestes sama! A zaraz dolacza tu mamy z terminem na koniec maja to juz wgl bedzie razniej hehe
 
Witam się z wami to ja z tym panem doktorkiem mogę sobie rękę podać , niestety tyle przykrości mnie spotkało że nie umiem jakoś tak pozytywnie się nastawić..
Ja od dwóch dni ból głowy okropny i po południu ogromna senność, nie zauważyłam żebym częściej odwiedzała toaletę , nie bólą mnie piersi, nie czuje już bólu w podbrzuszu . Niestety świruje, bo poprzednio wyglądało to podobnie..mam mega kiepski humor i szczerze? chcę mi się płakać..więc ja mało pozytywnie dziś..wybaczcie 🥺
Też swoje przeszłam,ale to co Doktor opowiadał to była wielka głupota.
 
Lo matko ja bym nie wytrzymała chyba z pierwsza wizyta do 9 tygodnia. Ja idę ok 6+4 i to jest kosmos dla mnie bo w pierwszej ciąży ro było 4+5
No w Holandii nie robią wczesniej USG a moze to i nawet lepiej :) a tez niewiem jak wytrzymam😅 dlatego staram sie nie myslec za duzo, jedyne co sie zmienilo to ze nie pale i nie pije a tak to zapominam ze jestem w ciąży poki nie zobacze na usg :)
 
reklama
Do góry