reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A czemu "pesymista"?
Proszę nie budzić w sobie uczuć wobec ciąży bo 80% kobiet poroni i tak przed 12tc😊
Jak nie będę robić badań urodze chore dziecko 😅🥰
A krwiak i wszystko to wina kp, proszę NATYCHMIAST ODSTAWIĆ BO STRACI PANI CIĄŻĘ
😅😅😅
Dla mnie nie lekarz.
Ok,usg ,badanie zrobił dokładnie,delikatnie.
 
Proszę nie budzić w sobie uczuć wobec ciąży bo 80% kobiet poroni i tak przed 12tc😊
Jak nie będę robić badań urodze chore dziecko 😅🥰
A krwiak i wszystko to wina kp, proszę NATYCHMIAST ODSTAWIĆ BO STRACI PANI CIĄŻĘ
😅😅😅
Dla mnie nie lekarz.
Ok,usg ,badanie zrobił dokładnie,delikatnie.
Skąd gość bierze te statystyki? 😃 Pan chyba chciał być realistą, ale potem za daleko odpłynął 😃
 
Proszę nie budzić w sobie uczuć wobec ciąży bo 80% kobiet poroni i tak przed 12tc😊
Jak nie będę robić badań urodze chore dziecko 😅🥰
A krwiak i wszystko to wina kp, proszę NATYCHMIAST ODSTAWIĆ BO STRACI PANI CIĄŻĘ
😅😅😅
Dla mnie nie lekarz.
Ok,usg ,badanie zrobił dokładnie,delikatnie.
wtf, w naszym wieku poronień jest może 15%, a ten 12 tydzień jest dawno obalony, kiedyś tak myśleli, bo nie mieli dobrych usg, tak naprawdę jeśli serce jest w 6 i 8tyg, to szansa poronienia spadła diametralnie.
 
wtf, w naszym wieku poronień jest może 15%, a ten 12 tydzień jest dawno obalony, kiedyś tak myśleli, bo nie mieli dobrych usg, tak naprawdę jeśli serce jest w 6 i 8tyg, to szansa poronienia spadła diametralnie.
Może lekarz starej daty? Hmm
Ale jakby był moim lekarzem w pierwszej ciąży to moja ciąża to byłby jeden wielki stres, nie powinien tak gadać
 
reklama
Do góry