reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Wizytę miałam o 12.00 i już jestem po. Jest pęcherzyk tam gdzie powinien ale... nie widać jeszcze nic w środku. Według Pani Dr jest to 4 tydzień 😳
no ni h..ja mi się to nie zgadza z moich wyliczeń ale to nie ja jestem lekarzem😅
Za tydzień mam badanie krwi i za 2, przy wizycie kontrolnej też. Na podstawie tego wszystkiego będzie śledzić rozwój ciąży. I jak tu być spokojnym???🙄
No cóż... zbaczymy co przyniesie przyszłość....
Obawiam się, że u mnie może być podobnie 🙈 Szkoda że bety wcześniej nie sprawdzałaś, ale na pewno wszystko jest dobrze, potrzeba tylko czasu kochana 🥰
 
Chyba mogę do was dołączyć 😍termin z OM na 16.05. Co prawda do terminu @ jeszcze 5 dni ale test dziejący wyszedł tak. Mam nadzieje ze j wy widzicie moja upragnioną drugą kreskę ❤️
4EE1EA16-290C-4195-BB29-A87517381E31.jpeg
 
reklama
Do góry