reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Wszystko dobrze. Zarodek jest w pęcherzyku,ale jeszcze bez serduszka,na tym etapie może tak być,z prawego gdzie miałam cp . 21.09 kontrola i założymy kartę. Cytologie od razu zrobił. Mogę nadal kp😍 bez leków jestem bo wyniki są ok , a nie zaleca się przy karmieniu progesteronu więc zostajemy tak jak jest.
Dostałam od razu leki na tarczyce.
Ciąża daleko od blizny po cc 🥰 Doktor starą bliznę wytnie przy cięciu.
Terminu nie ustalał ani nic.
Gratulacje. A który to tydzień
 
@mama2012/2020 super, że jest pęcherzyk i czekamy na rozwój wydarzeń ❤️❤️
Dziewczyny. Pytanie za 100 punktów.
Zaczęła mi znowu rosnąć ósemka . Czy mogę brać jakieś przeciwbóle? Już nie daje rady
Paracetamol? I do dentysty. W pierwszej ciąży tak miałam , jak na złość🥺 nie miała kiedy rosnąć.... Była do wyrwania nie było wyjścia
Zobaczyłam małe brązowe plamienia właśnie... nie wiem co robic
Masz możliwość zadzwonić do swojego gina? Masz oprócz plamień jakieś bóle?

Umówiłam wizytę na 17 września g.10🙂😎jajo zniosę do tego czasu 😭
 
reklama
Do góry