reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Wszystko dobrze. Zarodek jest w pęcherzyku,ale jeszcze bez serduszka,na tym etapie może tak być,z prawego gdzie miałam cp . 21.09 kontrola i założymy kartę. Cytologie od razu zrobił. Mogę nadal kp😍 bez leków jestem bo wyniki są ok , a nie zaleca się przy karmieniu progesteronu więc zostajemy tak jak jest.
Dostałam od razu leki na tarczyce.
Ciąża daleko od blizny po cc 🥰 Doktor starą bliznę wytnie przy cięciu.
Terminu nie ustalał ani nic.
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1630680596302_6839570147792684340.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1630680596302_6839570147792684340.jpeg
    260,3 KB · Wyświetleń: 74
  • 20210903_163928.jpg
    20210903_163928.jpg
    922,5 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Wszystko dobrze. Zarodek jest w pęcherzyku,ale jeszcze bez serduszka,na tym etapie może tak być,z prawego gdzie miałam cp . 21.09 kontrola i założymy kartę. Cytologie od razu zrobił. Mogę nadal kp😍 bez leków jestem bo wyniki są ok , a nie zaleca się przy karmieniu progesteronu więc zostajemy tak jak jest.
Dostałam od razu leki na tarczyce.
Ciąża daleko od blizny po cc 🥰 Doktor starą bliznę wytnie przy cięciu.
Terminu nie ustalał ani nic.
Super ze wszystko dobrze
 
Właśnie jakiś podobny do tego haha
Ale długo się udzielałaś czy krótko?? Bo weszłam na listę sierpniowek i tam nie ma podobnego tylko @klaolia ona chyba miała z 3 dziewczynki hmmm
Wszystko dobrze. Zarodek jest w pęcherzyku,ale jeszcze bez serduszka,na tym etapie może tak być,z prawego gdzie miałam cp . 21.09 kontrola i założymy kartę. Cytologie od razu zrobił. Mogę nadal kp😍 bez leków jestem bo wyniki są ok , a nie zaleca się przy karmieniu progesteronu więc zostajemy tak jak jest.
Dostałam od razu leki na tarczyce.
Ciąża daleko od blizny po cc 🥰 Doktor starą bliznę wytnie przy cięciu.
Terminu nie ustalał ani nic.
Supcio !! To czekamy teraz na 21 września i serduszko!:)
 
Dziewczyny. Pytanie za 100 punktów.
Zaczęła mi znowu rosnąć ósemka . Czy mogę brać jakieś przeciwbóle? Już nie daje rady
 
Wszystko dobrze. Zarodek jest w pęcherzyku,ale jeszcze bez serduszka,na tym etapie może tak być,z prawego gdzie miałam cp . 21.09 kontrola i założymy kartę. Cytologie od razu zrobił. Mogę nadal kp😍 bez leków jestem bo wyniki są ok , a nie zaleca się przy karmieniu progesteronu więc zostajemy tak jak jest.
Dostałam od razu leki na tarczyce.
Ciąża daleko od blizny po cc 🥰 Doktor starą bliznę wytnie przy cięciu.
Terminu nie ustalał ani nic.
Cudownie!!! Ja jeszcze ponad godzinka. A wiesz kiedy miałaś owu mniej więcej? ❤️❤️
 
reklama
Do góry