reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja tak samo, z om wychodzi 6+4 ale na pewno jest wcześniej, oby tylko było już widać 🙈 To chyba we trzy dzisiaj mamy wizyty, trzymam kciuki ❤️

O której masz wizytę ? Czekamy na wieści!

Ja bede na wizycie 6+4 ciekawe co zobacze
Wizytę miałam o 12.00 i już jestem po. Jest pęcherzyk tam gdzie powinien ale... nie widać jeszcze nic w środku. Według Pani Dr jest to 4 tydzień 😳
no ni jak mi się to nie zgadza z moich wyliczeń ale to nie ja jestem lekarzem😅
Za tydzień mam badanie krwi i za 2, przy wizycie kontrolnej też. Na podstawie tego wszystkiego będzie śledzić rozwój ciąży. I jak tu być spokojnym???🙄
No cóż... zbaczymy co przyniesie przyszłość....
 
Ostatnia edycja:
Wizytę miałam o 12.00 i już jestem po. Jest pęcherzyk tam gdzie powinien ale... nie widać jeszcze nic w środku. Według Pani Dr jest to 4 tydzień 😳
no ni h..ja mi się to nie zgadza z moich wyliczeń ale to nie ja jestem lekarzem😅
Za tydzień mam badanie krwi i za 2, przy wizycie kontrolnej też. Na podstawie tego wszystkiego będzie śledzić rozwój ciąży. I jak tu być spokojnym???🙄
No cóż... zbaczymy co przyniesie przyszłość....
A wg Ciebie który tydzień?
 
Według OM 6tydzień. Mogło się coś przesunąć, powiedzmy o tydzień i byłby wtedy 5t...
18, 19 i 21 sierpnia już wychodziły pozytywne testy o czułości 10.
Nie wiem co myśleć...
 

Załączniki

  • Screenshot_20210903-143033.png
    Screenshot_20210903-143033.png
    217,5 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Według OM 6tydzień. Mogło się coś przesunąć, powiedzmy o tydzień i byłby wtedy 5t...
18, 19 i 21 sierpnia już wychodziły pozytywne testy o czułości 10.
Nie wiem co myśleć...
A jaka mialas bete ostatnim razem? Ciezko nadazyc na forum czasami 😅 ja niby owu mialam 13 sierpnia, ale wydaje mi sie, ze sie przesunela, poniewaz w poniedZialek mialam bete 190, wiec pewnie 8 wrzesnia tez za duzo nie zobacze☹️
 
reklama
Według OM 6tydzień. Mogło się coś przesunąć, powiedzmy o tydzień i byłby wtedy 5t...
18, 19 i 21 sierpnia już wychodziły pozytywne testy o czułości 10.
Nie wiem co myśleć...
U mnie jest tak samo 2 tygodnie różnicy. Nie martw się na zapas mój starszy syn był o tyle młodszy i zdrowy koń 😍 więc luzik i czekamy na usg. Ja jeszcze tydzień 😜
 
Do góry