reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Cześć kobietki. Pierwszy raz na forum :) mam nadzieje, ze dobrze się macie.
W piatek test pokazal dwie kreski.
Wyliczylam, ze teraz jest 4t5d.
Ostatnia @ 30.07.
Termin z aplikacji miedzy 5.05 a 7.05, wiec chcialabym myslec, ze to 6 maja :)
Niestety, od kilku dni odczuwam straszny bol w sciegnach, pachwinie, posladku i udzie po lewej stronie. Wczoraj lekarz stwierdzil, ze to rwa kulszowa. Czy ktoras z Was przez to przechodzila lub przechodzi? Troche czuje sie zestresowana, ze to naprawde wczesnie jak na bole ‘wiezadlowo-miesniowe’ przy rozroście macicy. Nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu i wydaje mi sie to troche podejrzane, ze akurat teraz. Pozdrawiam Was i zycze duzo zdrowka ! 🥰
 
W ogóle to się w tej ciąży cudownie czuje,jakbym nie była w ogóle w ciąży, pełna energii itp tak miałam w pierwszej,dosłownie lepiej niż nie będąc w ciąży. Oby tak zostało😆😆🥰
Ja sobie właśnie zdałam sprawę ze nie mam miejsca na drugie łóżeczko w sypialni 🙈 ciekawe jaka mała wtedy będzie, czy będzie gotowa na większe łóżko czy trzeba będzie kupić drugie łóżeczko
 
reklama
Może być. A dajesz jej mm czy tylko pierś ? U nas w sumie już koniec piersi. Nie domaga się, ja nie proponuje wiec już chyba nie potrzebuje
Tylko pierś. Zaraz rok to myślę,że już nie będę bawiła się w mm w razie czego. Chociaż ona i tak dużo kp wciągu doby. Dzisiaj rozmawiałam z neonatologiem i w tandem raczej nie chce wchodzić.
 
Do góry