reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Tylko pierś. Zaraz rok to myślę,że już nie będę bawiła się w mm w razie czego. Chociaż ona i tak dużo kp wciągu doby. Dzisiaj rozmawiałam z neonatologiem i w tandem raczej nie chce wchodzić.
Jak skończy rok to nie trzeba podawać mm jednak ja małej daje do snu od początku i tak na razie jest i w nocy tez jej daje butelkę jak sie budzi. Jak chcesz schodzić z kp w dzień to proponuj jej jedzonko zamiast piersi 😊
 
Tez bym nie chciała karmić w tandemie. Pomijając ze kp jest bardzo obciążające dla mięśni dna miednicy. Karmiłam mała trochę ponad rok. Myśle ze to nie za długo nie za krótko i dałam jej tyle dobrego ile mogłam 🤷🏻‍♀️
 
Ja tez karmiłam rok piersią i potem juz nie dawałam mm, polecam. Kumpela podała po roku i żałuje powiedziała że teraz z drugim tak nie zrobi hehe

My tez planujemy przeniesienie do młodego pokoju, bo póki co spi w swoim łóżeczku ale w naszej sypialni, zamówiliśmy już meble, łóżko mamy od męża brata, kupić pościele, prześcieradła do większego łóżka I może się przeprowadzać do swojego pokoiku na noc, mam nadzieję że będzie sam chciał jak zobaczy łóżko ale zobaczymy, u mnie większy bo 2 latka i miesiąc prawie a u Was roczniaki to jednak mniej rozumieją.
 
Ja np nie widzę jakichś złych skutków podawania mm. W dzień nie podaje wcześniej była na piersi i mm tylko raz na noc a teraz daje jeszcze w nocy bo nie daje piersi.
po za tym czasem tak mnie gryzła ze jak to mówią nie warta skórka za wyprawke
 
Jeśli chodzi o termin porodu to u mnie w jednych kalkulatorach wychodzi koniec kwietnia, w innych początek maja a w apce 5 maj 😵‍💫😄 W piątek mam wizytę i może okaże się, że nie jestem majówką 🤔
 
Ja np nie widzę jakichś złych skutków podawania mm. W dzień nie podaje wcześniej była na piersi i mm tylko raz na noc a teraz daje jeszcze w nocy bo nie daje piersi.
po za tym czasem tak mnie gryzła ze jak to mówią nie warta skórka za wyprawke
To nie chodzi o złe skutki raczej dodatkowy kłopot w przyrządzaniu i kupowaniu tego mleka, a dziecko już i tak pije mleko,je produkty mleczne, tylko i wyłącznie w tym sensie miałam na myśli, bo zdrowe to jest na pewno :)
 
Jeśli chodzi o termin porodu to u mnie w jednych kalkulatorach wychodzi koniec kwietnia, w innych początek maja a w apce 5 maj 😵‍💫😄 W piątek mam wizytę i może okaże się, że nie jestem majówką 🤔
Nawet jak tak się okaże to zostań z nami. Mi pokazuje na 5.05 a podejrzewam planowa cc to tez raczej nie będzie maj :(
 
Dzień dobry
Ja tam do mm nic nie mam,ale wolę ominć zabawy w robienie. Do tego ona nigdy butelki nie miała,ani smoczka więc też teraz w to nie chce wchodzić. Mamy czas jeszcze. Najpierw ogarnę dzienne kp,nie bardzo mam jak zastąpić jedzeniem bo pierś była głównie do snu,zmienimy sposób zasypiania. Syn do szkoły to będziemy kombinować😁

Te terminy też mam różnie,przyjęłam póki co 5.5😄,ale ja i tak pewnie po 20.04 bo cc.
 
reklama
To nie chodzi o złe skutki raczej dodatkowy kłopot w przyrządzaniu i kupowaniu tego mleka, a dziecko już i tak pije mleko,je produkty mleczne, tylko i wyłącznie w tym sensie miałam na myśli, bo zdrowe to jest na pewno :)
Ja nie zamierzam karmić trzeciego maleństwa piersią dłużej niż 2 miesiące ..pierwszą córę karmiłam piersią 1.5 mięs. Dostałam zapalenia gorączki i trafiłam do szpitala byłam wykończona i po powrocie przeszlam na mm. Drugą karmiłam rok prawie ..dla mnie to było straszne ..zresztą organizm dostał ostro po doopie...włosy zęby waga😱😱😱😱😱w 3.5 miesiąca po porodzie wchodziłam w rzeczy przed ciąży, poza tym ruszyć się nigdzie, ja muszę być szybko na chodzie...a akurat ta córa na piersi jest alergiczką i strasznie choruje🥺🥺A już nie wspomnę co się zrobiło z cyckami 😭😭😭😭😎😎😎już dawno zdecydowałam, przy trzecim nie!!!!!!
 
Do góry