reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Niby człowiek wie, że jakby takie chwilowe pierdoły powodowały wady płodu to ludzkość nie przeludniłaby ziemi, ale emocje swoje ;) 90% poronień to wady płodu powstałe już na etapie łączenia się jajeczka z komórką. Sprawdziłam sobie teraz, że jak potrzymam poduchę na brzuchu to też mam na skórze 38,5 więc mam nadzieję, że to jednak wierzchnia warstwa skóry się nagrzewa i tyle ;) No jakoś muszę do tych prenatalnych dotrwać.
 
reklama
Dziewczyny :) a ja z tematem na przełamanie totalnie nieciazowym :)
Dziś popsuł mi się odkurzacz, macie coś do polecenia? Najlepiej nie za bardzo drogiego, bo wolę tą kasę na dziecko wydać 😁
Byłam w sklepie, ale zgłupiałam... Za dużo tego 🙈
 
Dziewczyny :) a ja z tematem na przełamanie totalnie nieciazowym :)
Dziś popsuł mi się odkurzacz, macie coś do polecenia? Najlepiej nie za bardzo drogiego, bo wolę tą kasę na dziecko wydać 😁
Byłam w sklepie, ale zgłupiałam... Za dużo tego 🙈
Ja kupiłam rok temu najprostszy zelmer jupiter. Nie chciałam żadnych udziwnień bo kiedyś miałam bezworkowy i ciagle jezdzilam na gwarancje bo kurz przechodził do silnika i dużo zabawy z filtrami. Teraz mam spokoj i jestem zadowolona
 
Ja kupiłam rok temu najprostszy zelmer jupiter. Nie chciałam żadnych udziwnień bo kiedyś miałam bezworkowy i ciagle jezdzilam na gwarancje bo kurz przechodził do silnika i dużo zabawy z filtrami. Teraz mam spokoj i jestem zadowolona
Też chciałam zelmer :( ale już ich nie ma w sprzedaży. Był tylko jakiś jeden ale wyglądem to nie dałabym za niego nawet 50 zł :(
 
Też chciałam zelmer :( ale już ich nie ma w sprzedaży. Był tylko jakiś jeden ale wyglądem to nie dałabym za niego nawet 50 zł :(
Nawet nie wiedziałam ze już go nie ma 😨
A może Adaś albo Jozek ?
 
Cześć dziewczyny, melduję się po USG pierwszego trymestru i jednocześnie chciałabym zapytać bardziej doświadczone w temacie. USG wyszło prawidłowo, uwidocznione są wszystkie narzady, NT zmierzone w 3 różnych miejscach od 1.5 do 1.8 - lekarz mierzył bliżej główki, na karku i bliżej plecow. Powiedział, ze USG jest prawidłowe i daje 70% gwarancji, ze dziecko jest zdrowe. Zalecił zrobienie testu PAPA, który razem z USG daje 95-98% gwarancji na zdrowego bobasa. I tu moje pytanie, ponieważ czytałam że PAPA to tylko statystyki czy jest sens robić ten test? Nie sa to duże pieniądze, dziś pytałam i to tylko 170zl,ale mam mało czasu na decyzję, ponieważ wczoraj wg OM to bylo 12+0,a USG jednak potwierdziło, ze w szczęśliwym cyklu mialam wczesną owulację i wyszlo 13+2. I tak tez lekarz mi wpisal termin z USG. Mam czas do poniedziałku i nie wiem co robić, bo to USG mnie uspokoiło i zeszło ze mnie cisnienie 1 trymestru.
 
Wiedziałam na tym drugim wątku, ze pisałyście o imionach. Któraś z Was pisala, że Julian się kojarzy z szalonym lemurem i musze przyznać, ze to jest mój i męża typ dla chłopca. I właśnie to szaleństwo i poczucie humoru u Króla Juliana mnie zachęciło. Ponad to żeńska wersja Julia jest dla mnie bardzo sentymentalna ze względu na mojego juz nie żyjącego dziadka i moze dlatego tak mi się to imię podoba. Dziewczynce nie dam na imię Julia, bo dalam tak na drugie najstarszej córce. No właśnie, a jakie macie typy dla dziewczynki - mi się kompletnie nic nie podoba!
 
Gdybu ktoś się zastanawiał dlaczego czytam forum o 3.33 to od 2 - 3 tygodni budzę się w nocy miedzy 1,a 3 i nie mogę juz zasnac. Nie wiem co z tym zrobić. Budzi mnie bolący pęcherz, ide siku, nie mogę zasnąć, później burczy mi w brzuchu, bo jem ostatni posilek kolo 19 i wybudzam się na amem.
 
reklama
No to witam dzień od 3!!! Katastrofa jakaś.
Umówiłam sobie na przyszły piątek wizytę na samo usg u polecanej Doktor, usg dla samej siebie. W poprzednich ciążach też tak robiłam.
 
Do góry