reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ok

Ja tez, ale mój powiedział mi, że mogę zrobić jak już będę gotowa ;) także czekam na lepsze samopoczucie. I tak diety teraz nie utrzymam.
U mnie będzie następna wizyta 16+4 wiec krzywa wyjdzie ok 19-20tc wiec dość wczesnie ale to pewnie przez wcześniejsza cukrzyce i glukozę 90 na czczo. Tez nie trzymam diety. Nie umiem, nie nadaje się do tego kompletnie
 
Ja właśnie dopiero 11 tydzień, chyba jedna z ostatnich majowych, termin na 30 maj, trochę w tyle się czuję czasami 😅 Do 15 tygodnia pewnie i u mnie się coś zaokrągli 😁
Ja też ostatnia bo termin według Om na 21. 05 ale wg usg to 28-30 maj... Miałam tylko 3 miesiączki po kp i duży rozrzut 30-45 dni więc z miesiączek to takie wróżenie z fusów🙂też się czuje w tyle bo tu już większość po prenatalnych a ja dopiero 23.11🙈
 
No, powiem Wam, że trzymanie diety cukrzycowej przy takich mdłościach to wyczyn😐 Wszystko co bym chciała zjeść i nie powoduje aż takich mdłości jest zakazane😈

Dziewczyny, dzięki za wszystkie odpowiedzi o tych ukłuciach w pochwie. Od razu się uspokoiłam. Jeszcze chciałabym podpytać, czy zdarzają Wam się teraz częściej rozwolnienia i biegunki? Ja tak raz na 4-5 dni mam biegunkę ale bez bólu brzucha i bez zapowiedzi, raz i potem normalnie. Sama nie wiem, to podobno objaw od hormonów. Macie tak?
 
Ja też ostatnia bo termin według Om na 21. 05 ale wg usg to 28-30 maj... Miałam tylko 3 miesiączki po kp i duży rozrzut 30-45 dni więc z miesiączek to takie wróżenie z fusów🙂też się czuje w tyle bo tu już większość po prenatalnych a ja dopiero 23.11🙈
To raczej tylko teraz tak czuć różnice. Później się wyrówna. Tak jak było na lipcowych mamach, ja milam termin na 30 i nie czułam tak bardzo tej różnicy z Wami 😉
 
Ja właśnie dopiero 11 tydzień, chyba jedna z ostatnich majowych, termin na 30 maj, trochę w tyle się czuję czasami 😅 Do 15 tygodnia pewnie i u mnie się coś zaokrągli 😁
AA to jesteśmy od siebie praktycznie miesiąc, bo mnie na ost prenatalnych wyszedł nawet 30 kwietnia😁
 
reklama
Do góry