reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mam ten sam termin mniej więcej, też czasami szukam brzucha, ale jeszcze za bardzo nic nie ma. Nie jestem z najszczuplejszych, ale mam też 1.8m wzrostu. Póki co 1 kg na plusie, ale nie mam mdłości i generalnie mogę jeść wszystko od początku 🙈
Ja z kolei z tych niskich, ledwo 160 🙈😅

Ja też ostatnia bo termin według Om na 21. 05 ale wg usg to 28-30 maj... Miałam tylko 3 miesiączki po kp i duży rozrzut 30-45 dni więc z miesiączek to takie wróżenie z fusów🙂też się czuje w tyle bo tu już większość po prenatalnych a ja dopiero 23.11🙈
U mnie pokrył się termin z OM z terminem z USG, zobaczymy co wyjdzie po prenatalnych 😊 Dokładnie, ja prenatalne mam 24.11, więc jeszcze dzień po Tobie 🙈

AA to jesteśmy od siebie praktycznie miesiąc, bo mnie na ost prenatalnych wyszedł nawet 30 kwietnia😁
To faktycznie miesiąc różnicy, ciekawa jestem czy u mnie zmieni się coś po prenatalnych 😁
 
Ja z kolei z tych niskich, ledwo 160 🙈😅


U mnie pokrył się termin z OM z terminem z USG, zobaczymy co wyjdzie po prenatalnych 😊 Dokładnie, ja prenatalne mam 24.11, więc jeszcze dzień po Tobie 🙈


To faktycznie miesiąc różnicy, ciekawa jestem czy u mnie zmieni się coś po prenatalnych 😁
Ja ledwo 155cm🤣
Mi nie zmienia lekarz terminu w czasie ciąży odkąd ustali ten pierwszy przy wizycie z serduszkiem. Tamta ciąże cała się trzymał jednego pomino Np innych wymiarów. Na prenatalnym tez lekarz od razu wpisał ten termin z książeczki. Ale i tak wiem ze będzie wcześniej bo cc
 
To raczej tylko teraz tak czuć różnice. Później się wyrówna. Tak jak było na lipcowych mamach, ja milam termin na 30 i nie czułam tak bardzo tej różnicy z Wami 😉
No ja to w ogóle z lipcowych się stałam czerwcowa mama 🤣 miałam termin na 25 lipca a mały wyskoczył 23.06 .. Oby tym razem jednak wszystko zamknelo się w maju.. Mogę być nawet i ostatnia.... 😁
 
Właściwie to ja czekam na wyniki pappa i zastanawia mnie, czy ja na pewno robię pappa xd Miałyście tez mierzone ciśnienie na obu ramionach, a po 5min powtarzane? Uświadomiłam sobie, ze nigdzie o tym nie czytałam, a u mnie to miało miejsce przed pobraniem krwi. Zastanawiam się, czy to cześć danych do pappa.
 
Właściwie to ja czekam na wyniki pappa i zastanawia mnie, czy ja na pewno robię pappa xd Miałyście tez mierzone ciśnienie na obu ramionach, a po 5min powtarzane? Uświadomiłam sobie, ze nigdzie o tym nie czytałam, a u mnie to miało miejsce przed pobraniem krwi. Zastanawiam się, czy to cześć danych do pappa.
Teraz nie,ale z córka tak.
Ogólnie z córka miałam mega długi wywiad,tutaj słabo
 
reklama
Właściwie to ja czekam na wyniki pappa i zastanawia mnie, czy ja na pewno robię pappa xd Miałyście tez mierzone ciśnienie na obu ramionach, a po 5min powtarzane? Uświadomiłam sobie, ze nigdzie o tym nie czytałam, a u mnie to miało miejsce przed pobraniem krwi. Zastanawiam się, czy to cześć danych do pappa.
Ja też miałam 4 pomiary , to jest potrzebne do wyliczenia przedwczesnego porodu z powodu ciśnienia ( tak mi położna tłumaczyła )
 
Do góry