reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022


O takim myślałam . Jonizacja też powinna oczyszczać powietrze trochę . Napisane jest że dzięki temu usuwa pleśń kurz i drobnoustroje.
W usuwanie kurzu i pleśni przez nawilżacz nie wierzę 8-)
Tym bardziej, że nawilżanie raczej sprzyja rozwojowi pleśni... może jonizacja troszkę pomaga ograniczyć, ale troszkę za mała maszynka mi się wydaje...
 
reklama
W usuwanie kurzu i pleśni przez nawilżacz nie wierzę 8-)
Tym bardziej, że nawilżanie raczej sprzyja rozwojowi pleśni... może jonizacja troszkę pomaga ograniczyć, ale troszkę za mała maszynka mi się wydaje...
No pewnie tak z w sumie racja że pleśń jest jak jest wilgoć . Heh no nic zobaczę może go zakupie najwyżej będę miała jako zapach do domu
 
Ja miałam w starym mieszkaniu, ale wilgotność powietrza mieliśmy w granicach 30%, w pozostałych mieszkaniach mam spoko - 40-50%...

Zastanawiam się nad oczyszczaczem...
Ja mam oczyszczacz Xiaomi jestem bardzo zadowolona i polecam. Mamy problem z wentylacją w sypialni i jak śpimy we 3 to się nie dało oddychać. A teraz luzik przy zamkniętych oknach.

Nawilżacza nigdy nie używałam
 
Dziewczyny które już mają dzieci mam takie pytanie odnośnie nawilżacza powietrza . Przyda się ? Czy to najpierw należałoby spr wilgotność w pomieszczeniu? Ja sama z reguły mam suchy nos szczególnie po nocy i gardło ... I pomyślałam że może taki nawilżacz bym kupiła byłby potem dla maluszka . Znalazłam jakiś z opcją jonizacji powietrza i aromaterapii.
Najpier lepiej sprawdzić poziom wilgotności, bo tak używając ba codzień to można sobie więcej szkud narobić. Co innego w czasie choroby, wtedy nawilżone i zjonizowane powietrze jest bardzo wskazane a jeszcze jak przy tym jest aromaterapia to już super. Ja mam taki kupiony w lidlu nawilżacz z aromaterapia. Świetnie się sprawdza przy infekcjach.
 
Ja też szukam oczyszczacza. Szczególnie, że mieszkam na Śląsku to już w sumie dawno powinnam się zaopatrzyć 🙄 macie jakiś do polecenia?
Co do oczyszczacze to kiedyś kupiliśmy bo wydawało się że mamy bardzo zanieczyszczone powietrze. Owszem jest ale za oknem w domu nigdy wskaźnik pm nie pokazywał ponad normę. Chyba że postawiliśmy go zima przy otwartym oknie to wtedy czujniki wykryły pm.
Druga rzecz to nigdy oczyszczacze z nawilżaczem w jednym. Woda szybko się psuje i przez to oczyszczacz chodzi na maksymalnych obrotach bo wykrywa zanieczyszczenie.
A trzecia rzecz która spowodowała zaprzestanie korzystanie z oczyszczacze to wieczny kurz. Niby oczyszcza powietrze i je jonizuje ale to powoduje ciągły ruch powietrza a ci za tym idzie na meblach osiada o wiele więcej kurzu. A że my jesteśmy z tych co trochę świra ze sprzątaniem mamy to nas to wykańczało.
Teraz oczyszczacz stoi nieużywany i czeka na swoje lepsze czasy 🙈
 
reklama
Do góry