reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej na mameginekolg jest okropny... Nawet jeśli teoche pobłądziła to nikomu nie należy się aż takie poniżanie. Dr Nicole założyła super fundacje po stracie swojego dziecka i robi wiele wiele dobrego. Mowila o poronieniu i o wsparciu duzo wczesniej zanim stało się modne. Nie uważam jej za wyrocznię w sprawach gin , bo najlepiej zaufać swojemu lekarzowi a nie instagramowym celebrytom ale to co ją teraz spotkało jest niesprawiedliwe i nieludzkie.
Monia bardzo się cieszę że z dziećmi wszytko ok! Ale tego twojego lekarza bym udusiła za te nerwy które na ciebie sprowadził... No brak mi słów. Gratuluje chłopców!🥰
 
reklama
Dokładnie... Podobno na różnych portalach są różne grupy gdzie ludzie ze sobą codziennie piszą teksty typu ;"widzieliście jaką miała dziś fryzurę ? Fuuh bleee jaka idiotka " że ludzie mają na to czas [emoji23][emoji23][emoji23]
Dokładnie. I jeszcze na tych grupach nazywają ja najkolka🤦🏻‍♀️
Ze tez się ludziom chce,nie ? Bawić w takie rzeczy i to nawet nie wiem po co 🤷🏻‍♀️ Żyć po to żeby pluć jadem. Jak dla mnie to nic tylko zazdrość i zawiść
 
Hej. Wiecie ile jest wazne badanie krwi od gina ? Źle.sie czuje i nie chxe jutro jechać. We wtorek minie 28 dni skierowania i chyba wtedy pojadę.

Co do mamy ginekolog : nie jestem jej fanką mimo , że dużo dobrego zrobiła. Nie jestem za hejtem,bo nie ma ludzi idealnych i pod tym względem mi jej szkoda. Tylko ,że ona sama zgodziła się na to co się dzieje. No właśnie tak się kończy ujawnianie prywatności. Ja czy wy nie będziemy w nią rzucać kamieniami ,ale zawsze się znajďą tacy ,którzy to wykorzystają,szczególnie szmatławce. Pamiętam ją z pierwszej ciąży. Bacznie ją obserwowałam bo miałam na to czas i wiem , że bardzo źle znosiła hejt . Tzn bardzo dużo ją to kosztowało. Mnie by się lampka zapaliła,że no nie ,chyba muszę zostawić sobie więcej prywatności dla siebie . Jednak każdy robi co uważa. Nikt nie jest święty a ona też będzie miała lekcje. Kiedyś też hejtowała inną lekarz , ktoŕa za.swoją głupotę przeprosiła. Też to roztrząsała. Więc niech się nie dziwi ,że tak się dzieje.

Na prawdę dziewczyny nie jestem za żadnym hejtem. Nie znoszę sytuacji gdy pijani jeżdżą po drogach. Sama nawet wzywalam policję do mojego brata gdy wyjechał pijany. Ale akcja np z kozidrakową mnie przerosła. Zrobiła głupotę,mam nadzieję,że poniesie konsekwencje. Ale dobry miesiąc co dzień ktoś do niej pisał,jak bardzo jej za.to nienawidzi . Wierzę że wiele ją to kosztowało. Nie.dosc , że.jest alkoholiczką to.pewnie jedzie teraz na psychotropach. Bo ludzie ją skreślili. NiGdy nie pochwalę zła,ale zawsze kieruje się tym ,ze każdy człowiek zasługuje na drugą szansę. Zawsze.
 
Hej. Wiecie ile jest wazne badanie krwi od gina ? Źle.sie czuje i nie chxe jutro jechać. We wtorek minie 28 dni skierowania i chyba wtedy pojadę.

Co do mamy ginekolog : nie jestem jej fanką mimo , że dużo dobrego zrobiła. Nie jestem za hejtem,bo nie ma ludzi idealnych i pod tym względem mi jej szkoda. Tylko ,że ona sama zgodziła się na to co się dzieje. No właśnie tak się kończy ujawnianie prywatności. Ja czy wy nie będziemy w nią rzucać kamieniami ,ale zawsze się znajďą tacy ,którzy to wykorzystają,szczególnie szmatławce. Pamiętam ją z pierwszej ciąży. Bacznie ją obserwowałam bo miałam na to czas i wiem , że bardzo źle znosiła hejt . Tzn bardzo dużo ją to kosztowało. Mnie by się lampka zapaliła,że no nie ,chyba muszę zostawić sobie więcej prywatności dla siebie . Jednak każdy robi co uważa. Nikt nie jest święty a ona też będzie miała lekcje. Kiedyś też hejtowała inną lekarz , ktoŕa za.swoją głupotę przeprosiła. Też to roztrząsała. Więc niech się nie dziwi ,że tak się dzieje.

Na prawdę dziewczyny nie jestem za żadnym hejtem. Nie znoszę sytuacji gdy pijani jeżdżą po drogach. Sama nawet wzywalam policję do mojego brata gdy wyjechał pijany. Ale akcja np z kozidrakową mnie przerosła. Zrobiła głupotę,mam nadzieję,że poniesie konsekwencje. Ale dobry miesiąc co dzień ktoś do niej pisał,jak bardzo jej za.to nienawidzi . Wierzę że wiele ją to kosztowało. Nie.dosc , że.jest alkoholiczką to.pewnie jedzie teraz na psychotropach. Bo ludzie ją skreślili. NiGdy nie pochwalę zła,ale zawsze kieruje się tym ,ze każdy człowiek zasługuje na drugą szansę. Zawsze.
No, ale jak to "sama zgodziła się na to co się dzieje"? Absolutnie tak nie jest, popularność nie może się równać przyzwoleniu na hejt. Jeśli mielibyśmy w życiu nie robić rzeczy, które innych denerwują, czy im przeszkadzają, uznając, że robiąc to na co mamy ochotę musimy się liczyć z hejtem to musielibyśmy wszyscy siedzieć cicho jak myszy pod miotłą ;)
 
No, ale jak to "sama zgodziła się na to co się dzieje"? Absolutnie tak nie jest, popularność nie może się równać przyzwoleniu na hejt. Jeśli mielibyśmy w życiu nie robić rzeczy, które innych denerwują, czy im przeszkadzają, uznając, że robiąc to na co mamy ochotę musimy się liczyć z hejtem to musielibyśmy wszyscy siedzieć cicho jak myszy pod miotłą ;)
Ty to wiesz i ja to wiem ,ale są ludzie co mają to w dupie . Trzeba się liczyć z tym, że jak stajesz się osobą Publiczną to mogą być takie akcje tym bardziej w tym chorym świecie. Nie będziesz mieć na to wpływu bo co nie zrobisz ktoś będzie w ciebie pluł.
 
Dzien dobry! Wstaje nowy sloneczny dzień!
Wlasnie pakuję walizkę i jedziemy na wieś do rodziców skorzystać z ostatnich słonecznych dni.
Od tej ilości jedzenia na diecie cukrzycowej az mi nie dobrze 😅
Tesciowa uznala to zafanaberie lekarza bo przecież norma jest poniżej 100 to jak w ciazy moze byc inna norma😒
Brzuch lekko pobolewa, chyba sie rozciąga.
Miłego dnia!
 
Dzien dobry! Wstaje nowy sloneczny dzień!
Wlasnie pakuję walizkę i jedziemy na wieś do rodziców skorzystać z ostatnich słonecznych dni.
Od tej ilości jedzenia na diecie cukrzycowej az mi nie dobrze 😅
Tesciowa uznala to zafanaberie lekarza bo przecież norma jest poniżej 100 to jak w ciazy moze byc inna norma😒
Brzuch lekko pobolewa, chyba sie rozciąga.
Miłego dnia!
Spokojnego weekendu
u nas na wariata,siostra z Austrii przyjechała. Robimy włosy,później zakupy itp 🤪❗💪
 
reklama
Hej hej :) Ja dalej grumpy, połamana, niedobrze mi, ale przynajmniej słońce świeci to spacer fajny dziś będzie :) W nocy jak mnie mąż obudził, żeby sprawdzić czy nie mam hipoglikemii (on się strasznie martwi) to tylko wymamrotałam "czuję się ok, nie mierzę" i zasnęłam😅 Rano cukier 88 :)

Jeśli chodzi o podwiązywanie jajowodów to ja w ogóle uważam, że każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce i luz :) Jeśli ktoś jest na 100% pewny, że nie planuje już dzieci to spoko, moim zdaniem lepsze to niż tabletki anty :)
 
Do góry