reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej, dawno się nie odzywałam ale zaliczyłam po drodze plamienia i szpital i jakoś mi weny zabrakło. Ale widziałam że jedna z Was ma problem bo krew nie leci, mi po tych zwykłych lancetach też nie wychodzi. Kupiłam sobie takie: Link do: Acti-Lance Nakłuwacz jednorazowy 1,8mm 23G - 200szt - Diabetyk24 mają grubsza igłę i teraz najczęściej leci. Przed nakluciem pomaga też niby ciepła woda i masowanie palca u nasady. No i mi lepiej leci z lewej niż z prawej więc moje opuszki wyglądają już słabo.

Też już jestem na insulinę, 4j nic nie zmieniły, dziś zwiekszam.
 
reklama
Martwia mnie te plamienia no ale to spod kosmówki i sweter ciężko to w sumie nazwać plamieniem a podbarwiony śluz więc chcąc ni chcąc wylądowałam na l4 z dnia na dzień i spokojnie czekam na prenatalne i mam nadzieję że dzieć tam bedzie.
 
Z tego co się orientuję to jest lekarzem ale bez specjalizacji. Lekarz który jest po studiach, stażu i zdał egzamin końcowy. Uzyskał prawo wykonywania zawodu jest lekarzem. I ma prawo leczyć ludzi.Takich lekarzy często mamy w POZtach,stomatologii, ginekologii. Jedynym problemem jest NFZ,bo wymogiem jest ze musisz być specjalista żeby założyć swoją przychodnie. 😉
 
Hej dziewczyny 😊 witam się po ciężkiej nocy. Nie dość że najmłodsza słabo spała to jeszcze jak się obudziłam o 2 to zasnąć nie mogłam, siku mi się chciało, a nie miałam jak pójść. Potem już przed 5 mała chciała wstawać, ale jakoś jeszcze ją zmusiłem do spania. Jak ten czas zmienią to ja się chyba zastrzelę. Normalnie budzi się przed 6, to teraz przed 5 zacznie pobudki robić. A ja tak lubię sobie rano pospać. Może za kilka lat doczekam się braku zbyt wczesnych pobudek 🙈
Miłego i spokojnego dnia i samych dobrych wiadomości na wizytach 😘
Znam Twój ból 🙈 moje dzieciaki wstają koło 6. Ale ostatnio coś córce sie poprzestawiało i budzi się koło 4 na godzinkę żeby sobie pogadać i mamusie pozaczepiać. A jak sobie już zaśnie i ja odpływam w sen to syn przychodzi do mamy 🙈 ciekawe za ile lat się wyspimy haha chyba na starość dopiero 😂
 
Z tego co się orientuję to jest lekarzem ale bez specjalizacji. Lekarz który jest po studiach, stażu i zdał egzamin końcowy. Uzyskał prawo wykonywania zawodu jest lekarzem. I ma prawo leczyć ludzi.Takich lekarzy często mamy w POZtach,stomatologii, ginekologii. Jedynym problemem jest NFZ,bo wymogiem jest ze musisz być specjalista żeby założyć swoją przychodnie. 😉
No to już wszystko wiem :D ja to za bardzo jej nie sledze ale głośno się o tym zrobiło hehe
 
Znam Twój ból 🙈 moje dzieciaki wstają koło 6. Ale ostatnio coś córce sie poprzestawiało i budzi się koło 4 na godzinkę żeby sobie pogadać i mamusie pozaczepiać. A jak sobie już zaśnie i ja odpływam w sen to syn przychodzi do mamy 🙈 ciekawe za ile lat się wyspimy haha chyba na starość dopiero 😂
Moja babcia gadała, że wyspi się po śmierci... Ciekawe czy już jej się to udało? Zmarła w 2012 - 92, albo 98 lat miała (chyba, nie pamiętam już dokładnie - czy to 2l czy 8l brakowało jej do 100l)...
 
reklama
Do góry