reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Idealnie :D Ja też nie chciałam wiedzieć. Lekarz poświęcił połowę czasu wizyty oglądaniu mięśniaków (ja mam 4, ale reszta nie rośnie w ciąży tak szybko). Wychodzę z gabinetu, patrzę "ooo 4 fotki maluszka "...a to 3 fotki mięśniaków i 1 dziecka🤭 Nagadał mi o powikłaniach, że będę się z bólu wiła, że łożysko, że to, że tamto...niby sympatyczny był, ale bez sensu, miałam ochotę uszy zatkać🤫
Po co dał Ci foty mięśniaków? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Że jakieś atrakcyjniejsze od dziecka, czy co? 😂😂
Oooo, ale mnie zainteresowałaś... Co Ci nagadał?! 😁 Dawaj, bo chcę wiedzieć😁 kiedy z tego bólu mamy się wić?
 
reklama
Jeny szczerze mówiąc jak czytam co piszecie o tych wynikach pappy i prenatalnych to nic nie ogarniam w 1 ciąży to jak usłyszałam że jest ok to nie drążyłam i nie sprawdzałam centyli ani nic , teraz pewnie będę doszukiwać się nie wiadomo czego 🙈🙊

Kto dziś ma prenatalne? Kciuki zaciśnięte :)

Mnie ostatnio strasznie muli , wczoraj jak poszłam po syna do szkoły to myślałam że zemdleje jakies zimne poty mnie ogarnęły i mega mdłości, dziś 12t0d ciekawe kiedy to się skończy 🤔
 
Jeny szczerze mówiąc jak czytam co piszecie o tych wynikach pappy i prenatalnych to nic nie ogarniam w 1 ciąży to jak usłyszałam że jest ok to nie drążyłam i nie sprawdzałam centyli ani nic , teraz pewnie będę doszukiwać się nie wiadomo czego 🙈🙊

Kto dziś ma prenatalne? Kciuki zaciśnięte :)

Mnie ostatnio strasznie muli , wczoraj jak poszłam po syna do szkoły to myślałam że zemdleje jakies zimne poty mnie ogarnęły i mega mdłości, dziś 12t0d ciekawe kiedy to się skończy 🤔
Najpóźniej po porodzie 😅
Ja w sumie nie miałam jakiś specjalnych mdłości, ale zgaga też przyjemna nie jest...
 
Slyszałyście o tym ?
Screenshot_2021-10-29-10-15-56-41.jpg
 
reklama
Do góry