reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny a jak Wam się objawia ta cukrzyca, że aż insulinę bierzecie? Ja mam podwyższony cukier na czczo a po godzinie i dwóch mam ok. 101-147 -132. Od paru dni mierzę codziennie cukier rano i po posiłkach godzinę. Rano mam ok. 85-90 a po posiłkach maksymalnie 101 dzisiaj po schabowym 🙈 czekam na wizytę u diabetologa. Ale ginekolog prognozuje że to duphaston podnosi mi cukier. Biorę 3x1 czasami jak mam duże bóle to zwiększam razy dwa. Nie mam w ogóle doświadczenia z cukrzycą...
Ja jak trzymam dietę to mam w ciągu dnia ok cukry (dziś maks 126), ale rano mam najczęściej 96 i to tyle :) Muszę dostać insulinę na noc, żeby zejść poniżej 90 :)
 
reklama
I dlatego sprawdziłam tylko czy są. Nie analizuje i nie szukam czy ok czy nie bo przecież lekarz to daje w program itp wiec nic mi to nie da. Jedynie wiem ze na dniach mogę już się spodziewać meila 😊
Ja tutaj poczta.
Oczywiście moja narwana natura sprawdziła wartości obok i nic nie pasuje😊😊
Ale nie czytam bo będę szukać
 
Trochę już nie wiem jak to liczyć, ja mam dziś 11+4 i mam termin na 12 maja. Z miesiączki, z wielkości płodu i z dnia zapłodnienia taki sam. Skąd u Ciebie 30 kwietnia :o Czy może zamiast 11+5 masz dziś dużo więcej z wielkości płodu? Tylko żeby mieć termin na 30 kwietnia to trzeba mieć dziś 13+2 :D
lekarz twierdzi, że owulacja była szybciej. sama tego nie ogarniam już co i jak jutro będę chciała gdzieś się wcisnąć na te badania bo mnie nerwy zjedzą jak tego nie zrobię
 
Ja jak trzymam dietę to mam w ciągu dnia ok cukry (dziś maks 126), ale rano mam najczęściej 96 i to tyle :) Muszę dostać insulinę na noc, żeby zejść poniżej 90 :)
to w sumie dużej różnicy między nami nie ma. Mam nadzieję, że pranie mózgu od diabetologa mi pomoże 😉

@marzycielkaa wszystko jest możliwe 🙂 a wcześniejszy cykl nie był wydłużony? Prenatalne chyba do końca 13 tyg można robić więc spokojnie.
 
reklama
Do góry