reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny właśnie byłam u lekarza, z USG termin na 30 kwietnia 😅 i tu mam problem, bo teraz mam 11+5 a prenatalne mam mieć teoretycznie w 12+5 , 2 listopada a lekarz mówił dziś, że może się okazać że to już za pozno :( będę próbować to jutro jakoś przyspieszyć, nawet o kilka dni bo się boję, że nic tam lekarz nie zobaczy na tych prenatalnych. Ogólnie wszystko dobrze, badania ok, dziś pan doktor mówil, że dziecko wygląda na zdrowe i nawet zmierzył kość nosowa i jest też ok. Martwią mnie tylko te prenatalne
Mam podobnie ..te bezpłatne prenatalne mam w 13+6 , a z USG dzidzia większa o 4-5 dni więc hmmm..nasze na przeniesienie znikome i tak mnie wcisnęła z wielkim bólem😎 na szczęście już jestem po jednych prenatalnych ...
Okres miałam 4 sierpnia i termin na 11.05. ale z pomiarów wyszło mu na 4.05 😱 zostawił jednak na karcie ten 11.05 powiedział, że ewentualne będzie korygował potem..ja i tak obie dziewczyny rodziłam w 38 TC ..więc po 15 kwietnia to ja już będę gotowa spakowana i zestrachana🤣😋
U mnie na bank owulacja nie była 14 DC tylko ok10-11 dc.. pozytywny test wyszedł już 26.08.
Dzidzia musi mieć na prenatalnych między 45 a 84 mm bardziej to się liczy niż tygodnie ciąży, bo wiadomo jak to z nimi jest 😋
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie zapytali czy partner zaszczepiony, jeżeli pokazał zaświadczenie to mógł wejść Najpierw przez brzuch ale nie bylo wszystkiego widać dokładnie więc dokończono dopochwowo
Ja pytałam lekarz się zgodził, ale ze planowane było długie badanie to darowałam mężowi 🙂 pójdzie następnym razem ..teraz był dla mnie duży stres a i lekarz mega skupiony. U nas nie pytał o szczepienie, ani razu, nawet ja nie jestem zaszczepiona 😎
Teraz jadę na prenatalne darmowe do kliniki w Trójmieście..ciekawe jak tam podejdą do sprawy ..zapytam czy mąż może wejść że mną
 
Hej u mnie dziś 10+7 :) Skończony 11 tydzień:D . Cukier z rana 82. Córka mnie o 5 obudziła i nie śpię już. Nie potrafię usnąć po takiej pobudce. przynajmniej skończyłam malować jedno zamówienie i mogę dziś brać się za drugie :)
Muszę posprzątać dom ,bo taki bałagan mamy , że aż żal mówić. Wrzucę do pralki kilka ubrań i wrzucam na vinted. Wczoraj sprzedałam płaszcz od razu po wystawieniu, więc się rozochociłam :) Nieskromnie się pochwalę moim aniolkiem . Macierzynstwo rozwija :)
 

Załączniki

  • 20211026_070424.jpg
    20211026_070424.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 60
Hej u mnie dziś 10+7 :) Skończony 11 tydzień:D . Cukier z rana 82. Córka mnie o 5 obudziła i nie śpię już. Nie potrafię usnąć po takiej pobudce. przynajmniej skończyłam malować jedno zamówienie i mogę dziś brać się za drugie :)
Muszę posprzątać dom ,bo taki bałagan mamy , że aż żal mówić. Wrzucę do pralki kilka ubrań i wrzucam na vinted. Wczoraj sprzedałam płaszcz od razu po wystawieniu, więc się rozochociłam :) Nieskromnie się pochwalę moim aniolkiem . Macierzynstwo rozwija :)
Jaki piękny a czy można zamówić u ciebie ?
 
Czytam o Waszych cukrach i się zastanawiam, jak to się stało że macie tak szybko zdiagnowana cukrzycę ciążowa?

Ja w poprzedniej ciąży miala., Cukry z rana szalały, skończyłam na insulinie.
Póki co lekarz mi krzywej cukrowej nie zlecił, chyba zapomniał...nie przypominałam się, że bo z tymi mdłościami to dla mnie nie do przejścia plus nie jestem w stanie trzymać teraz diety.

Glukozę na czczo na szczęście miałam 90, w poprzedniej ciąży 95.
 
reklama
Do góry