reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hello :) dosyć podczytywania, czas się przywitać.
Dziś zaczynam 9+0, z USG maluch straszy o 5 dni. Termin 23/27 maja.
Mam na stanie 3 letniego synka, który urodził się przedwcześnie w 33 tc z nieznanych przyczyn, więc teraz trochę na siebie dmucham...

Póki co, jak większość, walczę z mdlosciami i sennością i odliczam do badań prenatalnych. Liczę, że w połowie listopada rozpocznę życie po hibernacji [emoji23]
Zmotywowalaś mnie [emoji28] Ja też się w takim razie witam! Z om 10tc. Z USG dzidzia wychodzi 1 dzień młodsza.
Mam 31 lat i 3 letnią córeczkę. W kwietniu tego roku niestety straciłam ciążę w 13tc :( Cały czas nie nastawiam się na sukces tym razem ale chyba po stracie tak niestety bywa :( Do prenatalnych na pewno nie ogłaszamy radosnej nowiny.
Dzidzia na razie rozwija się prawidłowo ale mam stwierdzone odklejenie kosmówki. Także prowadzę oszczędny tryb życia. Walczę z mdłościami i zarzekam się że to moja ostatnia ciąża bo więcej tego nie zniosę [emoji2957]
 
Wreszcie mam czas napisać co u mnie 😊
Wizyta baaardzo udana. Same dobre wiadomości.
Po krwiaku nie ma już najmniejszego śladu 👍 teraz tylko dokończę opakowanie luteiny i spokój.
Cukier muszę powtórzyć badanie na czczo i dopiero jak teraz wyjdzie za wysoki to na krzywą mnie wyślę. A tak to mam przestać się kuć po palcach 😉
Dzidzia pięknie rośnie, dzisiaj 10+2, ma 3,42 i serducho wali 175 idealnie w środku normy. Zdjęcie umieszczę w odpowiednim wątku 😍
Dostałam skierowanie na prenatalne i się umówiłam na 09 listopada.
Następna wizyta dopiero za 4 tygodnie. Dobrze że w między czasie to usg wypada.
 
Wreszcie mam czas napisać co u mnie 😊
Wizyta baaardzo udana. Same dobre wiadomości.
Po krwiaku nie ma już najmniejszego śladu 👍 teraz tylko dokończę opakowanie luteiny i spokój.
Cukier muszę powtórzyć badanie na czczo i dopiero jak teraz wyjdzie za wysoki to na krzywą mnie wyślę. A tak to mam przestać się kuć po palcach 😉
Dzidzia pięknie rośnie, dzisiaj 10+2, ma 3,42 i serducho wali 175 idealnie w środku normy. Zdjęcie umieszczę w odpowiednim wątku 😍
Dostałam skierowanie na prenatalne i się umówiłam na 09 listopada.
Następna wizyta dopiero za 4 tygodnie. Dobrze że w między czasie to usg wypada.
Super wieści🥰
 
Hello :) dosyć podczytywania, czas się przywitać.
Dziś zaczynam 9+0, z USG maluch straszy o 5 dni. Termin 23/27 maja.
Mam na stanie 3 letniego synka, który urodził się przedwcześnie w 33 tc z nieznanych przyczyn, więc teraz trochę na siebie dmucham...

Póki co, jak większość, walczę z mdlosciami i sennością i odliczam do badań prenatalnych. Liczę, że w połowie listopada rozpocznę życie po hibernacji 😂

Zmotywowalaś mnie [emoji28] Ja też się w takim razie witam! Z om 10tc. Z USG dzidzia wychodzi 1 dzień młodsza.
Mam 31 lat i 3 letnią córeczkę. W kwietniu tego roku niestety straciłam ciążę w 13tc :( Cały czas nie nastawiam się na sukces tym razem ale chyba po stracie tak niestety bywa :( Do prenatalnych na pewno nie ogłaszamy radosnej nowiny.
Dzidzia na razie rozwija się prawidłowo ale mam stwierdzone odklejenie kosmówki. Także prowadzę oszczędny tryb życia. Walczę z mdłościami i zarzekam się że to moja ostatnia ciąża bo więcej tego nie zniosę [emoji2957]
Hejo dziewczyny, fajnie ze dołączyłyście!

@matylkafm współczuje Twojej straty, dla mnie to tez pechowy tydzień… wiesz może, jaki był jej powod? Czy standardowo wokol tego tygodnia - nieznana przyczyna?
 
Hejo dziewczyny, fajnie ze dołączyłyście!

@matylkafm współczuje Twojej straty, dla mnie to tez pechowy tydzień… wiesz może, jaki był jej powod? Czy standardowo wokol tego tygodnia - nieznana przyczyna?
Od początku było podejrzenie wad genetycznych z uwagi na powiększony pęcherzyk żółtkowy. Potem był widoczny obrzęk, który to w zasadzie potwierdził ale nie robiliśmy badań co dokładnie było przyczyną.
Nawet nie wiedziałam że 13 tydzień taki pechowy :(
 
Od początku było podejrzenie wad genetycznych z uwagi na powiększony pęcherzyk żółtkowy. Potem był widoczny obrzęk, który to w zasadzie potwierdził ale nie robiliśmy badań co dokładnie było przyczyną.
Nawet nie wiedziałam że 13 tydzień taki pechowy :(
Niee, ale może musimy grać w lotto, bo nasze szanse w takim tygodniu były poniżej 1% hah
Odczarujemy ten tydzień niedługo :)
 
Dobrze że poszłaś do lekarza !! Jesteś pod opieką♥️🤗
@clementine też mam suchą skórę bardziej niż normalnie..używam olejku pod prysznic ale nie pomaga😏
@Hmmmm faktycznie szef źle policzyl🤣2 lata cię nie będzie 🙂🙂
Ja wkońcu dotarłam do domu po badaniach ...i wszystko ok!!!😃😃😃 Niskie ryzyko wad ..lekarz powiedział że się cieszy z wyników, bo w moim wieku średnie ryzyko duże a moje wyniki skorelowane super♥️ mówił o Nifty bo musiał ale zbędny wydatek bo jak dla niego małe ryzyko ..nooo jeszcze mam darmowe badania w klinice dla potwierdzenia jego badań😎😏
Aaaa co do płci 🙂🙂 już nie dziewczynka 🤣🤣 wyrostek za duży płeć do powiedzenia
@Agusza tak w przedszkolu ?? Ty też? Tym razem prawie od początku zostałam w domu ..zawsze chora byłam na początku ciąży ..zapalenie pęcherza gorączki przeziębienia i inne cholerstwa😱
Ja również pracuje w przedszkolu;) Lekarka z tego powodu wysłała mnie na l-4 od pierwszej wizyty (od7tc)-powiedziala,że to za duże ryzyko...nie byłam z tego faktu jakoś zadowolona...tym bardziej,że chciałam utrzymywać to jeszcze w tajemnicy przynajmniej do końca 1 trymestru. Do tego byłam wychowawca, a wtedy pójście na l-4 to nie takie hop-siup:/
Po kilku dniach byłam już zadowolona,że jestem w domu-zaczęły się mega mdłości i do tego w przedszkolu rozpoczęła się kumulacja chorób 🤦
 
reklama
Do góry