reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Absolutnie się nie zgadzam. Jakbym ufała swojemu lekarzowi to dziś pewnie leżałabym i płakała. Wiec warto ufać swojej intuicji i sparwadzic to u innego lekarza. Bo wiadomo jak jest dobrze to jest dobrze a jak nie to...myślę że szukałabys pomocy gdzieś indziej. Sama pracuje w służbie zdrowia i wiem jak to wygalda. Jacy są lekarze i jakie mają podejście.
Popieram w 100 procentach!! Zawsze korzystam z opinii kilku lekarzy czy to w ciąży czy z powodu innych chorób, nawet najlepszy lekarz może się pomylić. Wolę sprawdzić jak coś niepokoi, a nie potem żałować .. a mogłam 🙂🙂 i chodzę do bólu po lekarzach !!! Aż się dowiem co jest ...10 lat mówili, że to nerwica bo nie mogłam przełykać ..i lekarze i rodzina ..bo mogło tak być ..moje małżeństwo to była masakra ...ale ja czułam że to nie to ..i co?? Guz a nie nerwica ..teraz mam pod kontrolą i wiem na czym stoję 🙂 i to tylko dzięki mojemu uporowi bo lekarze położyli lachę na to
 
reklama
Popieram w 100 procentach!! Zawsze korzystam z opinii kilku lekarzy czy to w ciąży czy z powodu innych chorób, nawet najlepszy lekarz może się pomylić. Wolę sprawdzić jak coś niepokoi, a nie potem żałować .. a mogłam 🙂🙂 i chodzę do bólu po lekarzach !!! Aż się dowiem co jest ...10 lat mówili, że to nerwica bo nie mogłam przełykać ..i lekarze i rodzina ..bo mogło tak być ..moje małżeństwo to była masakra ...ale ja czułam że to nie to ..i co?? Guz a nie nerwica ..teraz mam pod kontrolą i wiem na czym stoję 🙂 i to tylko dzięki mojemu uporowi bo lekarze położyli lachę na to
Ja też taka jestem.
 
Kurczę uświadomiłam sobie, ze nie biorę żadnego omega 3, ryb tez jem mało, u mnie jest tak mało supli dostępnych, mam w sumie jeden za milion monet :D
Tran odpada teraz? Bo stawiam, ze ma sporo wit A… A to akurat mam :D
 
Hej dziewczyny, ja miałam iść dopiero za dwa tyg na wizytę a dzwoniłam do lekarza bo skończyły mi się nagle tabletki i myślałam że pomylił się poprostu że poda mi kod recepty a on mówi że nie bez powodu tak dał i że mam dziś przyjść bo on zobaczy czy wogole dzieci się rozwinely ☹️ tak się zmartwiłam że szok... Idę na wizytę dziś o 16...
Jak wizyta?
 
Ta cukrzyca tak jak wczoraj pisaliśmy to trochę jak nowa moda. Ale niech będzie że tyle kobiet ją ma.😉

Ja się zbieram z córka do poradni,w końcu na termin😁😁,ale daje dziewczyna czadu bo godzina drzemki,może być ciekawie.
Pisałam jakiś czas temu ,że położną powiedziała mi ,że ta cukrzyca to szaleństwo. Na czczo powinno się ja określać od ponad 100 a nie przy 90. Zresztą normy dla ciężarnych są pozanizane. Miałam dużo strachu na początku ale teraz mam wywalone bo mierze cukry i są ok.
 
reklama
Pisałam jakiś czas temu ,że położną powiedziała mi ,że ta cukrzyca to szaleństwo. Na czczo powinno się ja określać od ponad 100 a nie przy 90. Zresztą normy dla ciężarnych są pozanizane. Miałam dużo strachu na początku ale teraz mam wywalone bo mierze cukry i są ok.
Pamiętam. Podobnie też mój lekarz ginekolog mówił.
Poszłam do diabetologa , mierze cukry,pójdę do niego jeszcze żeby nie było,ale wg tego co mówił wszystko jest super.
 
Do góry