reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej!🖐 Ja też się czasem zastanawiam co u Dziewczyn, które się nie odzywają. Najczęściej chyba myślę co u @Woczekiwaniu po tym TSH 132, mam nadzieję, że już spadło i wszystko ok :)

Ja dzisiaj mam totalny kryzys, wszystko mnie tak wkurza, że masakra, niedobrze mi, stresują mnie te kolejne badania. Jestem 3 dni po wizycie, a już rozkminiam czy w środku wszystko ok🤔 Ewidentnie jakieś hormony na mnie działają bo jestem jak chodząca burza😱 W poniedziałek mam Nifty, a na czwartek zapisałam się kontrolnie na USG do innego ginekologa. Nie wiem czy pójdę, ale chyba warto :)
 
Hej!🖐 Ja też się czasem zastanawiam co u Dziewczyn, które się nie odzywają. Najczęściej chyba myślę co u @Woczekiwaniu po tym TSH 132, mam nadzieję, że już spadło i wszystko ok :)

Ja dzisiaj mam totalny kryzys, wszystko mnie tak wkurza, że masakra, niedobrze mi, stresują mnie te kolejne badania. Jestem 3 dni po wizycie, a już rozkminiam czy w środku wszystko ok🤔 Ewidentnie jakieś hormony na mnie działają bo jestem jak chodząca burza😱 W poniedziałek mam Nifty, a na czwartek zapisałam się kontrolnie na USG do innego ginekologa. Nie wiem czy pójdę, ale chyba warto :)
Jak robisz nifty? Bo ja bym chciała aby w domu mi pobrali 🤣😅
 
I ja się witam w ten wietrzny czwartek 😊 mi znowu się śniło że będę miała kolejną córeczkę. Aż obudziłam się z tego snu, a serce jak młot mi waliło.
Jutro wizyta i oczywiście ogromny stres. Premie będę musiała iść ba krzywą po tym wyniku glukozy na czczo 98, chociaż pokaże mu wyniki z trzech dni jak sobie mierze cukier sama że jest wszystko OK. Tak czułam, że po takiej późnej kolacji i mega niezdrowej to wyniki mogą być nie tak i sobie wykrakałem. Ale zobaczymy co jutro lekarz powie. No i ciekawe jak ten mój krwiak, mam nadzieję że znika bo plamień żadnych nie mam.
A co do witamin to mi lekarz zalecił brać Omegamed optima forte. Fajne witaminy tylko maja dwie wady cenę i dha trzeba połykać trzy razy dziennie.
 
reklama
Hej!🖐 Ja też się czasem zastanawiam co u Dziewczyn, które się nie odzywają. Najczęściej chyba myślę co u @Woczekiwaniu po tym TSH 132, mam nadzieję, że już spadło i wszystko ok :)

Ja dzisiaj mam totalny kryzys, wszystko mnie tak wkurza, że masakra, niedobrze mi, stresują mnie te kolejne badania. Jestem 3 dni po wizycie, a już rozkminiam czy w środku wszystko ok🤔 Ewidentnie jakieś hormony na mnie działają bo jestem jak chodząca burza😱 W poniedziałek mam Nifty, a na czwartek zapisałam się kontrolnie na USG do innego ginekologa. Nie wiem czy pójdę, ale chyba warto :)
Ja nad nifty pomyśle po usg prenetalnym. Jeżeli będzie coś nie tak, to bez wahania będę robiła, ale jeżeli wszystko będzie OK to się zastanowię bo szczerze mówiąc jak dla mnie to ogromne pieniądze niestety.
 
Do góry