reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej kochane...dopiero dziś mam odwagę napisać do Was... Niestety mojego Dzidziusia już nie ma :( w piatek dowiedziałam się, ze serduszko nie bije, wczoraj poroniłam...jestem w mega rozsypce....nie wiem co mam ze sobą robić, nie chcę wracać do pracy więc liczę na zwolnienie ile się da...

Także dziś witam się i żegnam jednocześnie...trzymam kciuki za każdą z Was, życzę mnóstwo zdrówka dla Was i Waszych Fasolek. Ściskam!
Tak mocno ci współczuję. Sama to przechodziłam. Poroniłam w 12 tc. Ciężko o tym mówić. Ja chciałam od razu wrócić do pracy i po 2 tyg wróciłam. Ale z tego co wiem to możesz liczyć na wiele dłuższe zwolnienie. Wiem że psychiatra daje na dłużej i jest ono nie do podważenia. Ściskam cię 😙
 
reklama
Tak mocno ci współczuję. Sama to przechodziłam. Poroniłam w 12 tc. Ciężko o tym mówić. Ja chciałam od razu wrócić do pracy i po 2 tyg wróciłam. Ale z tego co wiem to możesz liczyć na wiele dłuższe zwolnienie. Wiem że psychiatra daje na dłużej i jest ono nie do podważenia. Ściskam cię 😙
nie chce wracac do pracy ze względu na to ze wszyscy w moim oddziale wiedzieli o ciazy i nie bede potrafiła spojrzec im w oczy nawet...z reszta planujemy wyprowadzke z miasta w ktorym obecnie mieszkamy i powrót w rodzinne strony wiec i tak bede chciała zlozyc wypowiedzenie.
myslisz ze do konca stycznia dostane zwolnienie? i tylko psychiatra wchodzi w gre czy ginekolog da rade?
 
Czy któraś z Was korzysta z apki? Nie mogę znaleźć forum zamkniętego. W forach mam druga zamknięta grupę do której należę a tej nie..
Ha mam apke, na zamknięta grupę mogę wejść tylko z powiadomień. A w sumie to już nawet to nie mogę bo od kilku dni mi ta aplikacja nie działa.

Już jutro idę na usg. Mega się boję. Też tak macie?
 
Witam dziewczyny Ja mam termin na 31 maja 🙂 obecnie 8 tydzień ale czuję się już jak taka mała ciężarówka Czy Wy też w nocy się budzicie i nie możecie spać ???
 
Cześć dziewczyny Ja mam termin na 31 maja :) A już czuję się jak taka mała ciężarówka 😂 W nocy się budzę i nie mogę spać czy któraś z Was też ma taki problem. ?
 
Witam dziewczyny Ja mam termin na 31 maja 🙂 obecnie 8 tydzień ale czuję się już jak taka mała ciężarówka Czy Wy też w nocy się budzicie i nie możecie spać ???
Ja się często budzę do toalety No i też potem się długo kręcę 🤣 ale u mnie pomaga włączenie jakichś głupich filmików np na Facebooku i szybko mnie to usypia
 
Cześć dziewczyny Ja mam termin na 31 maja :) A już czuję się jak taka mała ciężarówka 😂 W nocy się budzę i nie mogę spać czy któraś z Was też ma taki problem. ?
Podobnie, lecz mnie męczy wstawanie kilka razy na wizytę w łazience, lub pobudka o 4 rano pełna energii, a o 6 czuję się jak zombie. Świetny stan, świetny 🤣
 
nie chce wracac do pracy ze względu na to ze wszyscy w moim oddziale wiedzieli o ciazy i nie bede potrafiła spojrzec im w oczy nawet...z reszta planujemy wyprowadzke z miasta w ktorym obecnie mieszkamy i powrót w rodzinne strony wiec i tak bede chciała zlozyc wypowiedzenie.
myslisz ze do konca stycznia dostane zwolnienie? i tylko psychiatra wchodzi w gre czy ginekolog da rade?.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeju, @o`sophia tak strasznie mi przykro :( Trzymaj się jakoś. Najlepiej zgłoś się do psychiatry, on może chyba na 6 miesięcy nawet wystawić Ci zwolnienie. Widziałam, że nie ma Cię od kilku dni, ale byłam pewna, że tak jak poprzednio po prostu dużo się u Ciebie dzieje...a tu taki szok :(
 
Do góry