reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dzięki, sprobuje ❤️ oby wszystko było dobrze
Dam wam znać pod wieczór
Monia, właśnie wczesniej mialam Ci pisać ze cos za rzadko masz wizyty w ciazy bliźniaczej. Ja po trudnym wywiadzie położniczym w poprzedniej ciąży tez mialam co 2 tyg a w pierwszych tygodniach nawet co tydzień. Trzymam kciuki za obie fasolinki🙂

A u mnie dramat... dołączam niestety do grona słodkich mam. Cukier na czczo 99! To duzo za duzo prawda? Juz od dzis na scislej diecie cukrzycowej, sama sobie ją ogarnęłam na podstawie zaleceń z Karowej. Pewnie lekarz da mi skierowanie na krzywą od razu i do diabetolog?
 
reklama
Ja nie korzystam z apki, ale wcześniej też dziewczyny pisały, że nie mogą znaleźć grupy na aplikacji więc może jest jakiś kłopot.

Mam pytanie do Dziewczyn, które robią Nifty. Robicie w 10+0, czy dla pewności czekacie kilka dni dłużej?
Ja myślałam robić po 10,ale jednak czekam do prenatalnych, bo jak wyjdzie ryzyko na amnio to robię amnio. W poprzedniej ciąży miałam niskie ryzyko i w ogóle nie robiłam nifty.
 
Monia, właśnie wczesniej mialam Ci pisać ze cos za rzadko masz wizyty w ciazy bliźniaczej. Ja po trudnym wywiadzie położniczym w poprzedniej ciąży tez mialam co 2 tyg a w pierwszych tygodniach nawet co tydzień. Trzymam kciuki za obie fasolinki🙂

A u mnie dramat... dołączam niestety do grona słodkich mam. Cukier na czczo 99! To duzo za duzo prawda? Juz od dzis na scislej diecie cukrzycowej, sama sobie ją ogarnęłam na podstawie zaleceń z Karowej. Pewnie lekarz da mi skierowanie na krzywą od razu i do diabetolog?
Norma 90 czasem uznają 92.
Zapewne tak.
 
@Agusza jakaś masakra to nie jest to 99, zresztą może to chwilowe. Ja raz mam 83 rano, raz 94. Na pewno dostaniesz skierowanie do diabetologa i na krzywą :)
 
Ja nie korzystam z apki, ale wcześniej też dziewczyny pisały, że nie mogą znaleźć grupy na aplikacji więc może jest jakiś kłopot.

Mam pytanie do Dziewczyn, które robią Nifty. Robicie w 10+0, czy dla pewności czekacie kilka dni dłużej?
Ja zrobię po prenatalnych, a te na razie nie wiem kiedy będę miała. Ale na pewno będzie to dużo później niż 10 tc.
 
Monia, właśnie wczesniej mialam Ci pisać ze cos za rzadko masz wizyty w ciazy bliźniaczej. Ja po trudnym wywiadzie położniczym w poprzedniej ciąży tez mialam co 2 tyg a w pierwszych tygodniach nawet co tydzień. Trzymam kciuki za obie fasolinki🙂

A u mnie dramat... dołączam niestety do grona słodkich mam. Cukier na czczo 99! To duzo za duzo prawda? Juz od dzis na scislej diecie cukrzycowej, sama sobie ją ogarnęłam na podstawie zaleceń z Karowej. Pewnie lekarz da mi skierowanie na krzywą od razu i do diabetolog?
Ja dzisiaj odebrałam swoje wyniki i cukier mi wyszedł 98 przy normie do 99. Ale wiem że to moja wina bo poprzedniego dnia miałam nie taką dietę jak powinnam i przez to ten wynik na pewno mam zawyżony.
 
Ryzyk, fizyk, zapisałam się w 10+0, mam nadzieję, że skoro piszą od 10 tygodnia to jakiś zapas już robią z założenia i wystarczająco dużo będzie już DNA malucha w mojej krwi :)
 
Kochane mamy. Piszę ku przestrodze. Bo ja już od piątku wypłakałam wszystkie łzy. A mianowicie mialam usg prenatalne. Lekarz zmierzył przezierność dziecka na 3,3 NT. Od razu skierował mnie na badanie pappa rozszerzone. Bylam na nim dzisiaj. Pani doktor mówi, że doktor z piątku pomylił przezierność z owodnia. I mojemu dziecku wyszła dziś 1,6 mm. Jaka ogromną rozbieżność. Termin mi się też zmienił z 1 maja na 29 kwietnia. Ale zostaje z wami. Dlatego nie martwcie się jak wyjdą jakieś nieprawidłowości tylko sprawdźcie u kogoś innego. Bo co się nadenerwowalam to moje. Aż dziecku tetno do 170 wzrosło. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 20211018_141052.jpg
    20211018_141052.jpg
    812,5 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Ale super informacja :D Nawet pisałam w Twoim wątku o przezierności :D Super, że tak się skończyło, chociaż co się strachu najemy w tej ciąży to nasze :)
 
Do góry