reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mi się rodzą malutkie dzieci w okolicach 39tc , jedno miało około 2,6kg a drugie 2,8kg.
Ja dzisiaj też mam spadek formy i straszny ból głowy mnie złapał, aż na wymioty mi się zebrało z tego bólu 🙈 dodatkowo dzieciaki chore więc jest co robić w domu 🙈
Mi prenatalne wypadną na 13tc :)
 
Twój lekarz sam robi, bo koleżanka do niego chodziła to mówiła ze robi. Ja idę do Bielasika na prenatalne
Ja zawsze robiłam u Juncewicz, bo prowadziła wszystkie moje ciąże i w feminie mi na skierowanie na NFZ robiła zawsze prenatalne. Ale jeżeli Kłyszejko robi u siebie to chyba skorzystam z tej opcji.
 
Ja zawsze robiłam u Juncewicz, bo prowadziła wszystkie moje ciąże i w feminie mi na skierowanie na NFZ robiła zawsze prenatalne. Ale jeżeli Kłyszejko robi u siebie to chyba skorzystam z tej opcji.
Ona u niego robiła ale pewnie prywatnie, wiadomo kasa się liczy 🙈 tez bym wolała robić u tego co prowadzi ale moj nie robi tych dokładnych, w pierwszej ciąży tez byłam u Bielasika na tych pierwszych
 
reklama
Do góry