reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

A dziś mój 7 letni bratanek trafił na kwarantannę😷 Od kiedy trafił do szkoły już 2 razy był chory, a teraz Covid w wielu klasach u nich stwierdzono, był na świetlicy z jakimś dzieckiem z Covidem i 5 dni ma siedzieć w domu, policja go będzie odwiedzać :)
 
reklama
Ja jestem fanką i nie haha Czasem myśle, ze zejdę w tej maseczce i tak dysze jak po maratonie :/ Ale w komunikacji i w sezonach chorobowych byłoby super, gdyby to zostało, ja tez nie chorowałam na nic od masy czasu.
A tak, to ja też hehe, sapię w tej masce jak stary, otyły mężczyzna😅 Ale noszę twardo wszędzie gdzie wchodzę🙂
 
Ja tez choruje znacznie rzadziej odkąd są maseczki w sklepach. Ale w ciazy, kiedy masz zawroty głowy i mdłości to jest straszna męczarnia dla mnie. Wysyłam meza na zakupy bo nie daje rady. A jak już muszę to od czasu do czasu zciagam i łapie powietrze jak ryba😅.

Czy któraś za was juz jest po prenatalnych?
 
Ja tez choruje znacznie rzadziej odkąd są maseczki w sklepach. Ale w ciazy, kiedy masz zawroty głowy i mdłości to jest straszna męczarnia dla mnie. Wysyłam meza na zakupy bo nie daje rady. A jak już muszę to od czasu do czasu zciagam i łapie powietrze jak ryba😅.

Czy któraś za was juz jest po prenatalnych?
Ja mam za tydzień 20.10
 
Zobaczcie sobie maski BISAF air flow (chyba takie mają oznaczenie), w nich się oddycha znacznie łatwiej. Ostatnio mi się skończyły i taką dawno temu kupioną założyłam to myślałam, że się przekręcę😆

Ja dzisiaj od rana samego mdłości, no i stresuje się tym wiekiem malucha, ale powoli ogarniam ten stres. Oby w poniedziałek to się wyjaśniło i maluch był większy😌
 
reklama
Do góry