reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej Dziewczyny :) Ja dzisiaj 7+2, wizyta w poniedziałek, ale powiem Wam, że w mojej głowie masakra. Mimo, że męczą mnie mdłości, sikam w nocy i najchętniej ciągle bym spała to mam taką schizę pod tytułem "to się nie może udać"😐 Nie umiem sobie z tym poradzić. Już zarezerwowałam sobie kolejną wizytę po tygodniu...te 2 tygodnie między wizytami to jakiś horror dla mnie i jeszcze im więcej czasu mija tym bardziej mi zależy😒 Jak żyć?🤨
Mam to samo 🙄
Ja nie wiem jakim cudem ostatnio miałam wizyty co miesiąc i w ogóle mi się nie dłużył czas :D Mam trochę wrażenie, ze co nowsze grupy ciążowe na tym forum, to większa ogólna panika haha Co by nie mowic, to od 9 tygodnia ryzyko poronienia jest minimalne, to w sumie juz, u mnie dziś 8+5, wiec w sumie niedługo początek 10go…
Wszystko przez to co można poczytać na tym forum , w pierwszej ciąży nie byłam świadoma tych wszystkich rzeczy które mogą się wydarzyć na początku i nic sobie nie wkrecalam . Teraz jest zupełnie inaczej aczkolwiek staram się odganiać te czarne myśli ;)
 
reklama
U mnie już 10 TC leci ...i dziś mdłości poranne ..tyłka mi się nie chce ruszyć z łóżka 😎 wstaje co jakiś czas bo muszę coś zrobić w domu i na popołudnie córkę odwieść do szkoły ..a spać mi się chce!! I najgorszy punkt dnia mnie czeka niedługo - obiad 😭 na samą myśl na wymioty mnie bierze ... Dziś żurek zrobię bo szybko się robi 🙂
 
Ja dzisiaj mam wizytę, niestety dopiero o 19.40, więc cały dzień czekania, jestem bardzo ciekawa co będzie widać, w 5+1 był pęcherzyk i ciałko żółte, dzisiaj 6+2 i będzie to pierwsza wizyta u lekarza u którego chcę prowadzić ciążę 😊
Ja dziś 15:40, to trochę szybciej ale dłuży się okrutnie 😅 Trzymam kciuki za serduszko dzisiaj, dawaj znać po ❤️
 
Dziewczyny załamałam się trochę i chce mi się płakać . Do lekarza idę za tydzień on nie widział moich wyników
Pani diabetolog zobaczyła mocz od razu powiedziała że malo pije .. mam ketony w moczu co jest niedopuszczalne, wystraszyłam się . Mam prowadzić zeszyt pisać wszystko co jem
Kluc się na czczo później godizne po posiłku no i badać mocz paskami ketonowymi ... Mam jeść sześć małych posiłków zero sokow owocowych owoc to jeden dziennie np jedno jabłko albo garść borówek . .. słodyczy zero białej mąki zero . Mam pisać i mierzyć i za trzy tygodnie do kontroli .. bo jak będzie źle to insulinę mi da :(
 
Dziewczyny załamałam się trochę i chce mi się płakać . Do lekarza idę za tydzień on nie widział moich wyników
Pani diabetolog zobaczyła mocz od razu powiedziała że malo pije .. mam ketony w moczu co jest niedopuszczalne, wystraszyłam się . Mam prowadzić zeszyt pisać wszystko co jem
Kluc się na czczo później godizne po posiłku no i badać mocz paskami ketonowymi ... Mam jeść sześć małych posiłków zero sokow owocowych owoc to jeden dziennie np jedno jabłko albo garść borówek . .. słodyczy zero białej mąki zero . Mam pisać i mierzyć i za trzy tygodnie do kontroli .. bo jak będzie źle to insulinę mi da :(
Nie denerwuj się , może jak ogarniesz to co jesz i pijesz to wynik się super poprawi
 
Dziewczyny załamałam się trochę i chce mi się płakać . Do lekarza idę za tydzień on nie widział moich wyników
Pani diabetolog zobaczyła mocz od razu powiedziała że malo pije .. mam ketony w moczu co jest niedopuszczalne, wystraszyłam się . Mam prowadzić zeszyt pisać wszystko co jem
Kluc się na czczo później godizne po posiłku no i badać mocz paskami ketonowymi ... Mam jeść sześć małych posiłków zero sokow owocowych owoc to jeden dziennie np jedno jabłko albo garść borówek . .. słodyczy zero białej mąki zero . Mam pisać i mierzyć i za trzy tygodnie do kontroli .. bo jak będzie źle to insulinę mi da :(
Ketony też są od złego jedzenia,za mało.
Dasz radę Ja też jem 6-8×🤣🤣🤣
Dasz radę.
Jakie masz cukry?
 
reklama
Do góry