reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Właśnie jestem po wypiciu, miałam swoją cytrynową ale nie zdążyłam powiedzieć a już mi zrobiła zwykłą od nich, nie dobre to jak cholera chociaż lubię słodkie rzeczy.
Mam nadzieję że wynik wyjdzie prawidłowy za to 😊
Szczerze to nie wiem czy by smakowa Ci pozwolili .. u nas nie wolno . We wszystkich i laboratoriach i szpitalu od razu mówią że ma być niemsmakowa
 
I mnie nifty 15.10, a prenatalne dopiero 01.11. Myslalam, ze wizyty co 2 tyg. to tak często, ale już się niecierpliwie :D

Ciężkawy czas ostatnio, jutro 9+0, z jednej strony mam totalne minimum energii, z drugiej w pracy dalej cały etat, ale na wyjazd gdzieś czy weekend nie ma szans, bo nie usiedzę w aucie powyżej godziny. Ciężko mi sobie jakieś sensowne rozrywki fundować ostatnio :D No nic, może drugi trymestr będzie ciekawszy.
 
reklama
Do góry